Sayfa 716/814 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

Ne kadar çok boş yazan var.dua edin SPK kabul etti.reddetseydi boku yrmistiniz.5 kuruş çağrı olsun ama hisse borsaya açılsın .bende olsa çağrıya vermem .hepinizin gözü aydın.ilk olumlu haber ben spk reddeder diye düşünüyordum .kabul etti.bakalim insAllah sermaye kuvvetlenirse borsaya açılır.henuz şartlar uymuyor.birsadan atılma nedeni sermeyesinin olmaması yani sermayenin iyileştirilmesi lazım .dua edin biri geldi kurtaracak belki de sizi boş yazanlara bakmayın.hisse açılırsa belki 70 kuruş 1 TL leri görür bence.hayirlisi olsun.kostek olmayın destek olun bence yeni yönetime.

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

Alıntı Originally Posted by ykykyk Yazıyı Oku
    Sen, siz elinizdekini vermezseniz adam kota döndürm3z dedin ya. Bu adamlar elimizdekini almadan devam etmek icin muhafiyet başvurusu yaptı olmayinca fiyat teklif etti, yani satmazsak zaten ilk istwdiği olacak ben teklif ettim onlar satmadi diyebilecek. Tahsisli dısında bu durumdaki bir firmanin bedelsiz dısında bir sermaye artirimina spk izin vermez bedelsizde pek mümkün değil. Neyse bekleyip göreceğiz artık.
    Aynen öyle bende hisse yok ama keşke olsaydı.bos yazılara kulak asmayin.tabiki kimseye altın dağıtılmicwk ama elinde hissesi olan ilk etapta kurtulacak.tabiki belirli bir dönem sonra girenlere vercekler bu son aşama ilk etapta gözünüz aydın .

3. Bu süreçte bircok arkadaşımız yatırımi 0 olmuştu ..bircok insan bunalima girmişti .. fiyatin pek önemi yok işin gerçegi .. şu an 21kuruştan isteyen herkez verebilir veya vermeyebilir .. herkezin kendi seçimi ..en azından elimizdikilerin bir fiyati var şu an ..YÖNETIMI tebrik ederim çalışmaları için ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. BEN DE TEBRİK EDERİM..
    yatırımcı arkadaşlara başarılar dilerim efem...

Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    Bu süreçte bircok arkadaşımız yatırımi 0 olmuştu ..bircok insan bunalima girmişti .. fiyatin pek önemi yok işin gerçegi .. şu an 21kuruştan isteyen herkez verebilir veya vermeyebilir .. herkezin kendi seçimi ..en azından elimizdikilerin bir fiyati var şu an ..YÖNETIMI tebrik ederim çalışmaları için ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Suat38 kesin elinde hisse yoktur onun için hep olumsuz yorum yapıyorsun. Ölmüş eşşek kurttan korkmaz derler bizim buralarda sıfır olmuş bir hissenin neyinden korkacağız biz zaten üstünü çizmiştik şimdi üstünü çizdiğimiz bir parayla her türlü riski alırım. Ben yoktur diye düşünüyorum ha elinde varsa ve bu kadar olumsuz ve satmayı düşünüyorsan ben patronlar gibi cimri degilim benim geri alım cagrı fiyatım 0.30 varsa hemen görüşelim 100 bin lot virmanla bana

Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Suat38 kesin elinde hisse yoktur onun için hep olumsuz yorum yapıyorsun. Ölmüş eşşek kurttan korkmaz derler bizim buralarda sıfır olmuş bir hissenin neyinden korkacağız biz zaten üstünü çizmiştik şimdi üstünü çizdiğimiz bir parayla her türlü riski alırım. Ben yoktur diye düşünüyorum ha elinde varsa ve bu kadar olumsuz ve satmayı düşünüyorsan ben patronlar gibi cimri degilim benim geri alım cagrı fiyatım 0.30 varsa hemen görüşelim 100 bin lot virmanla bana
    çok güzel yaizmişin.bende alirim.35 kuruş 100 bin lot satan varsa konuşalım.kumari riski severim.bu tahta kaçtan kapatmıştı.

7.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    çok güzel yaizmişin.bende alirim.35 kuruş 100 bin lot satan varsa konuşalım.kumari riski severim.bu tahta kaçtan kapatmıştı.

Tahta 52 den kapanmıştı. Dolayısıyla bu fiyatların üstünde açılır tahminimce. Satan pişman olur bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by barbarian79 Yazıyı Oku
    Tahta 52 den kapanmıştı. Dolayısıyla bu fiyatların üstünde açılır tahminimce. Satan pişman olur bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evet tabiki üstünde açılır.

Sayfa 716/814 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •