Sayfa 10/68 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 73 - 80 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1. 2 mayıstan itibaren hisse satmak isteyen arkadaşlar lütfen 1 ve üzeri fiyat yazsınlar. 0.9x seviyesine takıldı kaldı işlem hacmi sadece ky yaptığı işlemleri gösteriyor. Madem bu basiretli spk ve yönetim olumlu haberleri bir türlü yayınlamıyor en azından biz kendi direncimizi kendimiz aşarız. Bir değerleme raporu ve isim değiştirme bu kadar uzunmu sürer. Yeni yönetim yeni patron ve güzel haberler dedik hepsi ağır aksak çıktı. Kervadan ve onun dandik çalışanlarından halen kurtulmamış bir şirket irtibat kurulacak şahısları bile aynı. Okadar göbek bağınız varsa önce borcunuzu tahsil edin. Bilançosu gene son dakika gelir malum adamlar geçen 23:55 kadar bekletti.
    Vizyon misyon yönetim değişti fakat bunu icraata dökecek bir şirket ve yönetim bekliyoruz.

2. İnsanı şeref, haysiyet, onur, namus, edep, adap adam eder, şirketi adam gibi patron.....

3. Bilanço ile 1 üzerinde tutundu tutundu. Yoksa çok bekletecek gibi patron.

4. 0.99 gördük gene bu gün satış yapacak ky arkadaşlar 1 üzeri satış yazın lütfen bu direnci kırması bizim için oldukça onemli

5. Görüşmeler yine devam ediyormuş.muş.muş. Arada bir telefon açıp hal hatır mı soruyorsunuz. Değerlemelerde devam ediyor. Sanırsın holding alıyorlar. Şaka gibisiniz. ))

6. Önümüzdeki günlerde iyi haberler peş peşe gelecektir. Ama bu bizim sabrımızı nasıl yıpratır bilmek mümkün degil
    Kervandaki zıplama ile 1 geçer dedik gene olmadı bu hafta artık bizim hafta olsun yeni yönetim görüşme değil icraat bekliyoruz artık. Boş kap haberleri artık sıktı milleti icraat zamanı bu hafta bekliyoruz.

7. Kervanın mmcas a borcu ne kadar acaba bilen varmı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bunlar bilancoyu gene son dakika gönderir. Şirket çalışanları malum çok yoğundur kervanla aynı elamanalar kullandıklarından işleri yoğun arkadaşların.

Sayfa 10/68 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •