Sayfa 58/68 İlkİlk ... 8485657585960 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 457 - 464 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by ÇINAR Yazıyı Oku
    Yok kardeşim bende satmadım daha doğrusu satamadım zarar biraz fazlaca bir ara gözümü karartıp yazdım ama 10 lot almışlar bende akışına bıraktım...
    Hayırlısı olsun. Kademelerin durumuna göre tacirler 10 lot, 10bin lot alışla gidiyor. Gidiyor da kağıt duruyor. Mynet'te bir arkadaş güzel yazmış berkesancak tam bu yönetime ithafen. Hakikaten doğru.. Bu hissenin ne yönetimi, ne de speği işe yarar..

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bizim uyuz eşek tam bir ay olmuş haber göndermeye li
    Sahipleri ve yönetici sıfatlı süper beyin kapasiteli sahislar ile ancak bu kadar.
    Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz.
    Bakalım milleti nekadar daha uyuz edecekler.

3. Bilançoda Tayfun Bora Kumru'nun 10milyonluk kefaletiyle ilgili bir gelişme, tahsisli ile ilgili gelişme yada enerji sektörü ile ilgili gelişme yer alacak mı. Hepsi hikaye mi.

4. 107bin lotu olan arkadaş sıkıştı galiba. 1den beridir satmaya çalılıyordu bugün eşleşmeyi yakaladı, bin lot ile kağıdı 0.83e indirdi. Kalan 106k ile 0.4xlara indirir.

5. Bu dengesizin ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı.

6.  Alıntı Originally Posted by babasalih Yazıyı Oku
    Bu dengesizin ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı.
    Şirkette yönetimdekiler istifa ile ayrılmıştı, bugün müşteri ilişkileri departmanı da boşalmış, telefon numarası yok şirketin arayacak. Kervanda açmıyor telefonu. Şaka gibi.

7. Bilanço gelsin bakalım ne yapmışlar bu müthiş yönetim nasıl bir icraata imza atmış görelim. Birilerine malı tezgahlayanlar bakalım görelim ne hesap peşindeler. Nurettin düzgün adam dedik oda milleti perişan etti.
    Burası borsa düzgün adam bile bir yılda bu hale geldi.
    Bizde bunlardan insaf bekliyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by babasalih Yazıyı Oku
    Bilanço gelsin bakalım ne yapmışlar bu müthiş yönetim nasıl bir icraata imza atmış görelim. Birilerine malı tezgahlayanlar bakalım görelim ne hesap peşindeler. Nurettin düzgün adam dedik oda milleti perişan etti.
    Burası borsa düzgün adam bile bir yılda bu hale geldi.
    Bizde bunlardan insaf bekliyoruz.
    Malesef.

Sayfa 58/68 İlkİlk ... 8485657585960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •