Special Days Image
Sayfa 33/68 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 257 - 264 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1. 1.50 üzerinde 1trilyonu aşkın işlem oldu, son ay içerisinde. Patronun kağıtları bitti. Şu haber gelsede 2yi aşsak artık Nurettin beeyyyy.

2. Biraz salınsın hızlı çıktı soluk alsın fazlada dikkat çekip birilerini uyandirmasin. Mal zaten toplu geriside bizim gibi küçüklerde bakalım işaret fişeği ne zaman yanacak ve kim yakacak. Ben şirketten şu fabrika haberini ve SPK dan bürüt takastan çıkarma ve göz altından çıkmasını bekliyorum. Yıl sonu bilançosu gelsin herşey daha netleşir. Fiyata takılmayın birileri satıyor birileri topluyor. Toplayanların bir bildiği vardır.
    Zaman daraldı görelim bakalım toplama sebebleri ne ise.

3.  Alıntı Originally Posted by babasalih Yazıyı Oku
    Biraz salınsın hızlı çıktı soluk alsın fazlada dikkat çekip birilerini uyandirmasin. Mal zaten toplu geriside bizim gibi küçüklerde bakalım işaret fişeği ne zaman yanacak ve kim yakacak. Ben şirketten şu fabrika haberini ve SPK dan bürüt takastan çıkarma ve göz altından çıkmasını bekliyorum. Yıl sonu bilançosu gelsin herşey daha netleşir. Fiyata takılmayın birileri satıyor birileri topluyor. Toplayanların bir bildiği vardır.
    Zaman daraldı görelim bakalım toplama sebebleri ne ise.
    Bahsettiğiniz haber yeter zaten. Ama geçen yılbaşındaki iki iş görüşmesi vardı, sonucu eylülde falan olumsuz diye açıkladılar. Gerçi bu sefer durum farklı biraz, patron kağıdı kaynak amaçlı sattı. İnşallah kısa sürede sonuçlanır. Bilanço ve yakın izlemeden çıkışla taçlanır.

4. artık hareket gelsede keyfimiz gelse..2 lere emir atsa fena olmaz

ytd

5. Pazarlık mı yapıyor bunlar hala depo için hadi be kardeşim.

6. 100bin lotu bu fiyattan vermeleri pek hoş değil. 1.50 seviyeleri iyiydi, psikolojik sınır gibiydi.

7.  Alıntı Originally Posted by Ljubavac Yazıyı Oku
    100bin lotu bu fiyattan vermeleri pek hoş değil. 1.50 seviyeleri iyiydi, psikolojik sınır gibiydi.
    öyle düşünmemek lazım.hacim bu hissede çıkıştan önce yok denecek kadar azdı.100bin lotu 1.40 dan satıyor ama bir alıcısı vardır.Anlaşmalı olduğunu düşünüyorum.Belki devir ediliyordur.Görelim bakalım ne olacak.

ytd

8. Alan satan Tacirler

Sayfa 33/68 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •