Sayfa 576/639 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. D grubu imza sahibi azledilince ne olmuş oluyor batmış mı oluyor biraz daha açık yazabilir misiniz rica etsem

2.  Alıntı Originally Posted by produktor34 Yazıyı Oku
    0.45 den sattığım hissedir bu lanet olası. Hala alan yada bizim tayfadan kalan var mı bilemiyorum ama Kavuncu kardeş var herhalde. bu karaktersizlerin yatacağı yok. kene gibi ky nin kanını emdiler. her kademeden mal verdiler şu hale bak. şimdide krediyi ödeyemiyormuş. Neden iflas etmeyip hala yeni kurbanlar peşindesin acaba. Allahtan korkuları yok bu hainlerin.
    senin sattığına yakın yerlerden bende satmak zorunda kaldıydım zararına para lazım oldu her şerde bi hayır var derlerya az hisse kaldı zaten bende umut yok ama gönül zararda gezmiyo

3. abi sende vardır 10.000-100000 kot adamlarda var milyon lot nedn bişi yapılmıyor anlamıs değilim

4. bizde anlamadık onu yıllardır. o 8 milyon lot hala duruyordur. 3 senedir tık oynamadı. ona güvenme zararın çok değilse kurtar kendini

5. Ben vazgeçtim paradan batar çıkar göreceğiz hayırlısı her şeyin

6. Hayret hadi biz önceden aldik durumlar belki duzelir diye hala 23 alanlara hayret ya içerden bilgisi olanlar alim giriyorlar bunlar krediyi doco muydu tako muydu onlardaki alacaklami kapatacaklar bakalim biz battik zaten yeni girenler dikkat etsinytd

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mselim1313 Yazıyı Oku
    Hayret hadi biz önceden aldik durumlar belki duzelir diye hala 23 alanlara hayret ya içerden bilgisi olanlar alim giriyorlar bunlar krediyi doco muydu tako muydu onlardaki alacaklami kapatacaklar bakalim biz battik zaten yeni girenler dikkat etsinytd

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    toplu alan satan yok iş yatırım almış iş yatırım satmış

8. bi arkadaş vardı 23 e gelsede alsak diyen o mu aldı acaba

Sayfa 576/639 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •