Sayfa 566/639 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Battı battı . Daha ne nolacakki..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bimeks il fiyatlari eşitlendiğinde bimeks e geçmekyi duşundum duşunmekle kalmişim keşke yapsaydim

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Patronunda muratzinda seddulbahirinde yatacak yeri yok.yaziklar olsun hepsine..bu akyürekleri bimer cimere şikayet ediyorum.bir dahaki dönem milletvekili adayı da olamayacaklar inşallah...Allah var gam yok..onlar düşünsün bundan sonra....

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Patronunda muratzinda seddulbahirinde yatacak yeri yok.yaziklar olsun hepsine..bu akyürekleri bimer cimere şikayet ediyorum.bir dahaki dönem milletvekili adayı da olamayacaklar inşallah...Allah var gam yok..onlar düşünsün bundan sonra....
    Murat Z sana ne yaptı.... Emin ol senden daha mağdur.... anaparasinin %60 - 70 ini kaybetmiş elinde dünya mal olan tek bir lot dahi hisse satmamis.... Daha ne diyeyim.... Hepimiz aynı gemideyiz... Batarsak ta cikarsakta beraberiz.... Kimseye al yada sat demedim... İyi niyetli iyi ihtimalleri bekledim... İsteseler de yapabilirler di.... Malın çoğu patronda o düşünsün... Ben 100 kaybedersem o 100.000 kaybeder... Bildikleri ne amaçları ne bilemiyorum artık.... Bu dönemde milletvekili de olamaz döner masasına oturur firmayı batirirmi çıkarır mı bilemiyorum.....

5.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Murat Z sana ne yaptı.... Emin ol senden daha mağdur.... anaparasinin %60 - 70 ini kaybetmiş elinde dünya mal olan tek bir lot dahi hisse satmamis.... Daha ne diyeyim.... Hepimiz aynı gemideyiz... Batarsak ta cikarsakta beraberiz.... Kimseye al yada sat demedim... İyi niyetli iyi ihtimalleri bekledim... İsteseler de yapabilirler di.... Malın çoğu patronda o düşünsün... Ben 100 kaybedersem o 100.000 kaybeder... Bildikleri ne amaçları ne bilemiyorum artık.... Bu dönemde milletvekili de olamaz döner masasına oturur firmayı batirirmi çıkarır mı bilemiyorum.....
    Yav bırak allah aşkına..seddulbahir ile senin allah bir dediginiz dışında hiçbir şeye inanmam. Aylarca patronla birlikte hayal pazarladınız...millet ikinizin etkisinde kaldı.kagidini satmadı belki de size inanıp maliyet düşürmek için ek alım yaptı. Arkadaş insan hiç mi özeleştiri yapmaz. Hiç mi hakkınızı helal edin uyduk patrona demez...şimdi de çıkmış benden 1 patrondan 1 gider. Senin o patronun da zaten malı götürdü. Bu saatten sonra akpaz batsa ona ne batmasa ona ne...

6. Hisse almamızın patrona ne faydası var onu anlamadım. Ha yukarı götürür sonra ele verir anlarım. Ama zaten diplerde ne zamandan beri. Batarsa batsın ibiş. Ben sonuna kadar burdayım

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. yanlız akpazda anlamadığım bişey var normalda kağıt batarken patron bi katakulle yapar elindeki malı boşaltır sonra batar şimdi patronda bi dünya mal var ne olacak

8.  Alıntı Originally Posted by atropin Yazıyı Oku
    Hisse almamızın patrona ne faydası var onu anlamadım. Ha yukarı götürür sonra ele verir anlarım. Ama zaten diplerde ne zamandan beri. Batarsa batsın ibiş. Ben sonuna kadar burdayım

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    patron alıp satmıyoki yapıkredideki 8.5 milyon mal duruyo zaten satan para lazım olan yada nalet eden küçük yatırımcı alan ortalama düşüren küçük yatırımcı

Sayfa 566/639 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •