Sayfa 3/28 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 223 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Edebiyat Finans Sosyal Muhabbet Köşesi

Çay başlığı ne oldu ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Şimdi bizlerin bu başlığa olan tepkisini, şahsına olan ilgi ve efsane kişiliği olduğunu ileri sürerse şaşırmam...

Narsist midir nedir?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Aslında, hep böyle yapıyor.

Ajitasyon için bir başlık açıyor...

Bizlerin başlığa ilgisiyle işler kendiliğinden yürüyor.

Adam kenarda bana-bize bakıp bakıp kıs kıs gülüyorsa ters değil...

Neyse bu benim bu başlığa son yazım....

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Çay başlığı ne oldu ?
     Alıntı Originally Posted by InFeRnO Yazıyı Oku
    Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz derler. Ve son bir saat içinde ikinci başlığı açıyor bu!

Böyle birinin açtığı başlığa yazı yazmak bile züldür ancak bunu, hisse.net'in yeni yerine taşınmasıyla beraber istisnasız herkese ama herkese gönderdiği arkadaşlık teklifini, bunun ne olduğunu bilmeden, tanımadan iyi niyetle kabul edenler için yazıyorum; arkadaş olarak listenize eklediğiniz budur işte!
    Her şey sudan meydana gelmiştir.
    Thales

Büyüme faiz ilişkisinin de doğrudan ve artış olarak ters orantılı olacağını söylemeye gerek yok sanırım

Boşverin çay kapanamaz diyordu ama 2.kez kapandı ya bu ona yeter dilediğini acsin

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Buradan çıkan sonuç faiz lobisi ne kadar güçlü olursa olsun ülke adına direnmek gerekiyor

Demekki büyük konusmamali insan iki kez başlık kapandı mi kapandı edebiyat finans su bu hikaye artik

Sayfa 3/28 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •