Sayfa 149/651 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ama bu kötü günde şu anda buralarda durmak da fena değil...devamının sonraki günlerde gelmesi ümidiyle beklenebilir...

biraz önce de söyledim anele ile aynı hisse adetine sahipler...neredeyse bu çeyrekte birbirine yakın kar getirmişler ( anele 21 milyon,gentaş 18 milyon ) ama birisi 3,40 fiyatında iken birisi de şu anda 1,54 fiyatında pinekliyor....
    Daha çok pinekletebilir. Ben de oyle düşünmüştüm ama iyi bir ders verdi geçen çeyrek. Genpaz yarından itibaren hisse satışına baslarsa 3 ay da siz beklersiniz yükselsin diye. Bol şanslar. Çünkü ihtiyacınız olacak Keko kardeşim...

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

2.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    GENTS hissesi ile zamanında çok ilgilenmiş biri olarak yaşadıklarımdan paylaşayım size. O zamanlar bilanço öncesi kağıt almıştım ve kağıt yükseliyordu. 1,61-1,64 fala geziniyor. Herkes iyi bilanço bekliyor falan. Bilanço dönemi girer girmez hemen açıkladılar bilançoyu ve vasat bir bilanço açıkladılar. Haliyle satış yediler. Düşündüm ve şaşırdım. Hazır alış varken bilançoyu açıklamak için neden bu kadar acele etmişlerdi. ŞİMDİ HİÇ ACELE ETMİYOR SON DAKİKALARI BEKLİYORLAR DEĞİL Mİ?
    Ne demiştim ben size. Öyle oldu değil mi? Ben size yerinizde olsam kağıdı 1,92 de satarım demiştim değil mi? GENTS alıyorsanız uzun vadeci olmalısınız

3. Temeli sağlam buyuyen her sirkette uzun vadeli olan kazanır

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

4.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Daha çok pinekletebilir. Ben de oyle düşünmüştüm ama iyi bir ders verdi geçen çeyrek. Genpaz yarından itibaren hisse satışına baslarsa 3 ay da siz beklersiniz yükselsin diye. Bol şanslar. Çünkü ihtiyacınız olacak Keko kardeşim...

şu genpaz olayını bilmiyorum dostum..ama anladığım kadarıyla hep satış ile baskılayan birileri...peki acaba ya genpazın satış haberi gelmez ise neler olacak ?? gerçi bu karlılığa herkes bu hisseye talip olur...yeter ki bu karlılık devam etsin...ikinci çeyrek 10 milyon ,üçüncü çeyrek de neredeyse %80 artırarak 18 milyon kar açıklamış...bence bu performansa şapka çıkarılmalı ve biraz saygı gösterilmelidir..

piyasa ne yapar ne yapmaz bilemeyiz...ama bana göre uzun vadeli tutulmaya layıktır....nasip olursa hafta başında yatırımcı ilişkileri ile de görüşmek istiyorum..bakalım onlar ne tür bilgiler verecekler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. şimdi kap açıklamalarına baktım bu genpazın satışları toplamı 2,2 milyon adet civarı olmuş....ama son 15 gündür satış yapmamış...bakalım dünkü işlemler sırasında satışı olmuş mu ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şimdi kap açıklamalarına baktım bu genpazın satışları toplamı 2,2 milyon adet civarı olmuş....ama son 15 gündür satış yapmamış...bakalım dünkü işlemler sırasında satışı olmuş mu ??
    Genpaz'in elinde daha 8-9 milyon lot Gents hissesi var. Sürekli ve düşük fiyattan satış yapıyorlar.
    Bu da hisseyi baskılıyor.
    Ben de geçen çeyrek ayni hislerle girmiştim ama ağzımızın payını aldik.
    Bu çeyrek kazanmanızı dilerim.

"Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

7. Destek 1.51-1.48
    Direnç 1.58-1.62
    Bakalım ne tarafa gidecek.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cuma günü, bilanço geldikten sonra Osmanlı 1,56 fiyattan 700 bin lot almış hiç satmamış.
    Yani bilanço sonrası % 10 civarı fazla fiyattan yeni girmye karar vemiş.
    Osmanlı genelde yabancıların işlem yaptığı kurum ve de merrill lync de. Salı günkü takasta bu 2 kurumun alımı yabancı takas sonucu olarak görürsek, arkasının gelme ihtimalinin yüksek olacağını düşünüyprum.
    Şayet bu sonucu görürsek genpaz da satış niyeti varsa bile bugünlerde yapmayıp sonraki ayları görmeyi tercih edebilir.
    Umarım...

Sayfa 149/651 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •