Sayfa 226/651 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. geçen cuma günü bu hissede dirençleri 1,70 ve 1,76 olarak belirtmiş idik...bu gün 1,70 i israr ile alınca orası aşıldı ve ta 1,75 e kadar çıktı...normalde direnç 1,76 iken karda olan bir vatandaş bir kademe altına satış yazmış ,kendince bu kadar bana yeter demiş...orası aşılırsa zaten 1,80 lere kadar ivmelenir..

şu anda ağırlıklı ortalaması 1,71 dir ve fiyat ise 1,73 tür...bu gün için ağırlıklı ortalaması ve üzerindeki bir kapanış güzel olur böyle bir kapanış çıkışın da devam edeceğinin işareti olur...son bir kaçgündür çok da agresif olmayacak şekilde ağır ve istikrarlı çıkıyordu bu gün de bunu devam ettiriyor...şu anda önümüzdeki en önemli direnç 1,75 teki 206 bin miktarındaki lottur..geçerse çıkışı ivmelenecektir...bu ivmelenme bu gün için 1,80 ama yakın zamanda 2,00 lara kadar sürmesi beklenebilir..

tabi bizim için önemli olan sağlam çıkmasıdır ...ani çıkışlar trade isteğini doğuruyor bunu da şahsen ben pek istemem...yavaş olsun bizim olsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Rasmussen Yazıyı Oku
    Teşekkürler
    206 bin civarında olan 1,75 teki lotlar 133 bine inmiş... bunun yukarısında 1,80 de 100 bin adet var...bunlar aslında cılız kademelerdir dostlar...şu ana kadar alıcılar çok iştahlı görünüyor...bu iştaha baktığımızda ilk edindiğimiz izlenim 1,72-75 aralıklarından bir yerde kapanış yapacak şekildedir...bakalım kısmetimizde neler olacak dostlar...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by Rasmussen Yazıyı Oku
    Geçmişte hızlı çıkışlarda düzeltmeleri de sert olmuştu
    Şimdi ağır ağır yükseliyor inşallah tutunacak ytd
    doğrudur dostum açıkçası bende sağlam gitmesinden yanayım...isteyen satıyor isteyen de alıyor..uçan kaçan yok..herşey göz göre göre oluyor.....bu tür çıkışları seviyorum...alan çoğu kişi kısa düşünmeyip tutmayı düşünüyor...buda hissede trend oluşturuyor...

4. Biraz zorlanmaya basladi

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by aslan3800 Yazıyı Oku

Biraz zorlanmaya basladi

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    geçilen dirençler çoğu zaman destek olarak çalışıp çalışmadığını kontrol etmek amacı ile teste edilir...(1,70) çalıştığı görüldükten sonra tekrardan yukarı yönelişler olur...sıkıntı yok test edildikten sonra yukarı döneceğine ve günü ağırlıklı ortalamasının üzerinden kapatmasını bekliyorum...benim kişisel tahminim gün sonu kapanış 1,74 olacak...( içimden öyle geçti...)

6. aslan kardeş senden ricam gün içinde verdiğin o derinliği her fırsatta vermen...zaman zaman durumu yakından görmek istiyoruz...

7. zirvelerine deneme yapıyor normal bu hareketler..tek korkum endeksin ciddi düzeltme yemesi..umarım endekse çok takılmaz..

8. kapanış 1,72 den oldu dostlar...bana göre çok güzel bir kapanış oldu...artık önümüzde 1,76 direnci var..geçilirse çıkışın ivmelenmesi gerekiyor...bilançolar gelinceye kadar böyle yavaş yavaş ve sağlam çıkması çok güzel olacak...sabır sabır sabır...

Sayfa 226/651 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •