Sayfa 377/651 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by deniz güneş Yazıyı Oku
    KAR PAYI

2017 yılı için 2018 yılında yapılacak genel kurul toplantısından asgari 21 gün önce

belirlenip kamuya açıklanarak şirket internet sitemizde ilan edilecektir.

GENTAŞ GENEL METAL

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yönetim Kurulu genel kurul tarihinden 21 gün önce karar alır

genel kurul bu karara uyma konusunda serbesttir

genel kurul tarihi bu günlerde açıklanır

2017 de

16 MART .... genel kurul tarihi açıklaması (2016 yılı için)

31 MART .... yönetim kurulu kar payı dağıtım açıklaması

25 NİSAN.... genel kurul
    Az kaldı dur bakalım ne olacak.
    Rüzgar nerden eserse.Canım ne isterse.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, şahsi fikrimdir.

2. bunların vereceği temettü ancak sadaka babında olur yine...yıllar böyle geçti

3.  Alıntı Originally Posted by 1selm Yazıyı Oku
    Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.Yönetim Kurulu 26 / 03 / 2018 tarihinde Ankara Genel Müdürlük binamızda toplanarak aşağıdaki kararı almıştır.

Şirketimizin 2017 yılı 46. Olağan Genel Kurul Toplantısının 25 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 14.00 da Werzalit Ürünleri Fabrikası Tesisleri Toplantı Salonu Mengen BOLU adresinde ekteki gündem uyarınca yapılmasına ve gerekli işlemler için Genel Müdürlüğe yetki verilmesine oybirliği ile karar verilmiştir.

GENTAŞ A.Ş. YÖNETİM KURULU
    GK Ankarada yapmaz tabi çakallar...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. 55 gelirse bir birim daha alırım,vakit bol hala bekliyik
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    55 gelirse bir birim daha alırım,vakit bol hala bekliyik
    bekliyik derkenen az bu sene sonuna kadar
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Ve beklenen oldu eski uyuz günlerine döndü uyuz patrona bu uyuz aileye yakışan oldu , 3-5 hesap peşinde olup, parayla ekonomi dergisine röportaj verip kendini yok bilmem kaçıncı CEO seçtirmekle olmuyor. Önce çalışanını ,sonra Yatırımcısını hemde uzun vade bekleyen yatırımcısını , vatanını düşenecek vizyoner olacak . Bunların aklı tamamen dalavere o 4K dan bu 5K ya nasıl geçiririm de ondan satsam bundaki oranı ona versem şu araziyi burdan hiç etsem falan. Bence olsa olsa bu gevrek gülüşlü, ancak sanayi esnafındaki kazıkçı dükkan sahibinden öteye geçemez.

7. paylaşılanlardan. tahtada bir dönüşüm olduğu ihtimali geldi aklıma. hakim güce göre aksiyon değişebilir

8. ihlas tahtalarından para kazanacagımı bilsem de girmem, hırsızla ortaklık kurmam, kuzenimin parasını 25 bin gibi ihlasfinansda çaldılar ....gentaş da karını hakkıyla dağıtmadıgı için hırsız değilse de o yolda...ya kardeşim madem halka açıldın alavere dalavereyle sana para koyanı niye ortak görmüyorsun niye adam gibi temettu vermiyorsun...la sizin gibi patronun ben....

Sayfa 377/651 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •