Sayfa 399/651 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. 1 yıl önce GENTS ve KRDMD 1.25 TL ile aynı fiyatmis.
    Tahtaya yatıran ile Demire yatiranin son hali.
    GENTS 1.62
    KRDMD 4.38

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by aslan3800 Yazıyı Oku
    1 yıl önce GENTS ve KRDMD 1.25 TL ile aynı fiyatmis.
    Tahtaya yatıran ile Demire yatiranin son hali.
    GENTS 1.62
    KRDMD 4.38

Bunlara karel, hektaş, sasa yı da ekle...

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Ben bu arsa satışı konusunu geçen hafta SPK'ya şikayet ettim. Henüz herhangi bir dönüş olmadı.
    YTD
    Dün SPK aşağıdaki şekilde bir dönüş yapmış. Bakalım şikayetimi incelemeye değer görecekler mi?
    YTD

İlgide kayıtlı başvurunuzda, payları İstanbul Borsası A.Ş.'nde işlem gören Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket)'nin sahibi olduğu bir arsayı hakim ortaklarının sahibi olduğu Gentaş Kimya San. Tic. Paz. A.Ş.'ne değerleme raporu sonucu bulunan tutarın yaklaşık %40'ı bedelle satması suretiyle küçük yatırımcıların zararına işlem yapıldığı belirtilerek bu satışa izin verilmemesi Kurulumuzdan talep edilmektedir.

Halka açık şirketlere ilişkin olarak Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirmekte ve gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı incelemelerde bulunulmaktadır. Yapılan veya yapılacak incelemeler sonucunda tespit edilen hususlarla ilgili olarak gerekli yasal işlemler tesis edilmekte ve incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuzun internet sayfasında yer alan Duyurular bölümünde yayımlanan bültenler aracılığıyla veya www.spk.gov.tr adresinden kamuya duyurulmaktadır.

4. Genel Kurul Tarihi 25.04.2018
    Genel Kurul Saati 14:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son
    Tarih 24.04.2018

Arkadaşlar genel kurula katılıp tepkimizi gösterelim.

Adres . Beşler Mahallesi Serpek Mevkii 14841 Mengen BOLU....

elektronik genel kurula katılım mümkün eimza ile ..

gündem

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış , Toplantı Başkanlık Divanının oluşturulması ve saygı duruşu,
    2 - Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın pay sahipleri adına Toplantı Başkanlığı tarafından imzalanması hususunda yetki verilmesi,
    3 - Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2017 Yılı Faaliyet Raporunun okunması, görüşülmesi ve onaylanması,
    4 - 2017 Yılı hesap dönemine ilişkin Bağımsız Denetim Rapor Özeti'nin okunması,
    5 - 2017 Yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, görüşülmesi ve onaylanması
    6 - Yönetim Kurulu Üyelerinin Şirketin 2017 yılı faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmesi,
    7 - 2017 yılı kârı hakkında karar alınması,
    8 - Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi,
    9 - Yönetim Kurulu Üyelerinin aylık hakkı huzur ücretlerinin belirlenmesi,
    10 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince Denetimden sorumlu komitenin önerisi üzerine Yönetim Kurulu tarafından yapılan Bağımsız Denetleme
    Kuruluşu seçiminin görüşülerek onaylanması,
    11 - Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri kapsamında, 2017 yılı içerisinde ilişkili taraflarla yapılan işlemler hakkında Pay Sahiplerine bilgi verilmesi,
    12 - Şirketin 2017 yılında yaptığı bağış ve yardımlar hakkında Pay Sahiplerine bilgi verilmesi, 2018 yılında yapılacak bağışların sınırı hakkında karar alınması
    13 - Sermaye Piyasası Kurulu kararı gereği, şirketin 3. kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotekler ve elde ettiği gelir ve menfaat hakkında Genel Kurul'a bilgi sunulması
    14 - Yönetim hâkimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerinin ve pay sahibi diğer Yönetim Kurulu Üyelerinin, üst düzey yöneticilerin ve bunların es ve üçüncü dereceye kadar kan ve sıhrî
    yakınlarının; 2017 yılı içerisinde, Şirket veya bağlı ortaklıkları ile kendisi veya başkası adına çıkar çatışmasına neden olabilecek nitelikte yaptıkları işlemler hususunda bilgi verilmesi ve
    Yönetim Kurulu üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. Maddelerinde bahsi geçen iznin verilmesi,
    15 - Şirketimizin "Yönetim Kurulu Üyeleri ve İdari sorumluluğu bulunan Yöneticilerin Ücretlendirilme esasları " ve bu kapsamda 2017 yılında yapılan ödeme ve manfaatler hakkında bilgi
    verilmesi.
    16 - 2016 yılı Kurumlar Vergisi Beyannamesinde yapılan değişikliğin 2016 yılı kar dağıtım tablosuna etkisi hakkında Genel Kurula bilgi sunulması
    17 - Dilek ve Temenniler,kapanış
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050

YTD.

6. Hisse halen genel kurul öncesi güven vermiyor. Halen AL sinyali uretmiyor. Düşüş trendini tamamlamış görünmüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Genel Kurul Tarihi 25.04.2018
    Genel Kurul Saati 14:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son
    Tarih 24.04.2018

Arkadaşlar genel kurula katılıp tepkimizi gösterelim.

Adres . Beşler Mahallesi Serpek Mevkii 14841 Mengen BOLU....

elektronik genel kurula katılım mümkün eimza ile ..

gündem

12 - Şirketin 2017 yılında yaptığı bağış ve yardımlar hakkında Pay Sahiplerine bilgi verilmesi, 2018 yılında yapılacak bağışların sınırı hakkında karar alınması
    Arsayı nasıl bağışladıklarını anlatırlar heralde

8.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Dün SPK aşağıdaki şekilde bir dönüş yapmış. Bakalım şikayetimi incelemeye değer görecekler mi?
    YTD

İlgide kayıtlı başvurunuzda, payları İstanbul Borsası A.Ş.'nde işlem gören Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket)'nin sahibi olduğu bir arsayı hakim ortaklarının sahibi olduğu Gentaş Kimya San. Tic. Paz. A.Ş.'ne değerleme raporu sonucu bulunan tutarın yaklaşık %40'ı bedelle satması suretiyle küçük yatırımcıların zararına işlem yapıldığı belirtilerek bu satışa izin verilmemesi Kurulumuzdan talep edilmektedir.

Halka açık şirketlere ilişkin olarak Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirmekte ve gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı incelemelerde bulunulmaktadır. Yapılan veya yapılacak incelemeler sonucunda tespit edilen hususlarla ilgili olarak gerekli yasal işlemler tesis edilmekte ve incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuzun internet sayfasında yer alan Duyurular bölümünde yayımlanan bültenler aracılığıyla veya www.spk.gov.tr adresinden kamuya duyurulmaktadır.

1- başka bir konu ile ilgili bende spk ya yazmıştım. geri dönüp, bilgi almışlardı ...
    2- borsada fazla küçük yatırımcı kalmadığı yönünde bilgi var, kalanlarda bilinçli olmak veya sorumluluk üstlenmek zorunda...
    3- kurumlara sitem etmekle olmuyor, kurumlarla paylaşmakta fayda var. elinize sağlık.

Sayfa 399/651 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •