Sayfa 535/651 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 5204 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Demekki çıkış zamanı gelmiş millet bıkıp bezmiş 😀
    Ytd

2. Senin gibi kağıdında şirketinde anasını eşekler kovalasın....Full zarar yazan şirketler bile oyle boyle kazandiriyor sabredip bekleyenine...Seni 5 yıldır bekleyen zararda...Patronlar onurlu asiyetli olacak önce, sonra şirketin blançosuna kazancına bakacaksın...Niyeti bozuk olan adamların şirketleri trilyonlar kazansa ne yazar sonuç ortada...
    .

3. Fiyat oldukça cazip gibi bir miktar alış yaptım.

Mobilyada KDV indirimi ve Yüksek Karlılık motive edici

Rekabet Kurulu incelemesi bu kadar düşürmeme.

Umarım başka sıkıntı yoktur

Gentaş yinede Gentaştır. Hayırlısı diyelim.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Endeks + 4000 puan yaptı bunun gözü hala toprakta. İlk düzeltmede yine en önde koşar kesin. Patronlarının sahip çıkmadığı hisseyi ben mi düşünecem, ........ böyle aşkın ızdırabını. Benden alan da kazansın, kalanlara sabırlar.

5. tahtayı belki 1 aydır izliyorum muhteşem bir işçilik ile düşürmek için çırpınan ve bunu başaran takta yapıcıyı tebrik ediyorum (içimden söwdüklerim ayrı)

1,81 ve üzeri kapatabilirse 8 kasım'dan yaklaşık 2,4x fiyatından beri ilk kez güzel bi ind üzerinde kapatmayı başarmış olabilecek

ibre düşüş yönünden yükseliş yönüne dönecektir diye düşünüyorum

6. 1,81 üzeri kapanışlarda tüm teknik göstergeler AL veriyor ama tahta sahibi ısrarla baskılıyor.
    ytd

7.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    1,81 üzeri kapanışlarda tüm teknik göstergeler AL veriyor ama tahta sahibi ısrarla baskılıyor.
    ytd
    Tahta yapici tam o.c oldugu icin boyle davranyor

8. İstediği kadar baskılasın gelecek olan bilanço ile bu rakamlar çok komik olacak,Bilanço beklentisi alınmaya başlayacaktır
    Ytd

Sayfa 535/651 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •