Sayfa 366/651 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Teknik olarak sat mı?? Sana kalın bir yarım daire çizerim sadece o da yeterli bir teknik çizgi olur. Git çanak-kulp-fincan bilmem ne çalış. Ev ödevi sana.

TURKCELL T70 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Satış baskısına rağmen iyi direndi...Umarım beğenmeyenlerin sataşı bitmiştir..önümüzdeki günlerde tekrardan yukarı yönelmesini umuyorum..
    Kaç gündür açığa satış listesi içerisinde yerini alıyor ağalar. Açığa satış bir düşüş öngörüsü olmaktan ziyade kağıt baskılama yöntemi olmuş. Daha önce de söyledim şimdi de söylüyorum. Bu kağıttan kısa vadede beklentiniz olursa saçınızı başınızı yolarsınız. Hep hiç beklemediğim zamanlarda hareketlerini yapmıştır

3. Bugünkü pasta önemli oldu sn. Antiseptik?
    Bakalım kim ne yapmış?
    Şimdiden teşekkürler

4. kademe ne anlatıyor bi bilen varmıdır? açığa satış yapmaya çalışan godomanlar mı var ne? Galip'e benziyo ama. oysa hay ben onun. bi bulaşmadığı bura kalmıştı

Gentsi_KademeAnalizi.jpg

5. 1.673 dan 87000 lot açığa satış toplam 67 emir diyor.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Teknik olarak bollinger son 8 ayın en sıkışık halinde. Bollinger alt destek 1,65 ki bugün oradan döndü. Üst direnç 1,73. Bunlardan hangisi hacimli bir şekilde kırılırsa muhtemelen o yönde büyük mesafe alacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Satış baskısına rağmen iyi direndi...Umarım beğenmeyenlerin sataşı bitmiştir..önümüzdeki günlerde tekrardan yukarı yönelmesini umuyorum..
    4.çeyrekte ithal edilen bir tutkal maddesini 1,5 ay temin edememişler üretim durma noktasına gelmiş(hani soracaktınız),yoksa daha iyi bir karla kapatabilirdik.
    Yine de kar güzel,taradım en uygun finansalları ve de beklentisi olan güvenli liman GENTS.

8. Şirket elindeki nakit ile borsadan hisse senedi alımı yapmalı. Hissenin ederi neyse oraya kadar.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 366/651 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •