Sayfa 376/649 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Hafta boyunca Yatırım Finanstan alan bildik biri oyunun içinde değil,yüklü Isyat taşıyordu iyi karda,sattıkça yerine Gents alıyor,uzun vadecidir,o da Mengenli.

2. Bu hafta yılın ilk çeyreği bitiyor. 2018 ilk çeyrek mali tablo, yılın öncü göstergesi olabilir.
    Geçen yıl , net kar 3,5 mlyon imiş. Malum yıl sonu 31 geldi diye her nasılsa fiyat düşmüştü.
    Bu yıl ilk çeyrek 4-5 gelirse herhalde yine düşer, garip reaksiyonları var hissenin.
    Yılın ilk çeyrekleri bu hisse de mevsimsel olarak en zayıf ve düşük rakamları görürüz.
    Euro nun ilk çeyrekte hızlı yükselmesi (%7) hem avantaj (yurt dışı alacaklar ve stok )hem dezavantaj ( finansal borçlar) .Nette negatif etki doğrabilir.
    Finansman giderleri önceki yıla göre artan faiz oranları ve kurlar dolayısıyla daha yüksek gelebilir.2,5 mln civarı...
    Ben buna rağmen şahsen 7-8 kar bekliyorum. Hem faaliyet karı hem de arsa satışından gelecek 3,2 mln karı birlikte düşündüğümüzde. Aslında bu gerçekleşirse iyi performans olur. Defter değeri bile 2 tl, ama ilgi yok.
    Bir babayiğidin girip süpürmesi dışında hareketler çok zayıf ve tepkiler ters oluyor genelde.
    Bu arada hem temettü hem bir miktar bedelsiz kararı önümüzdeki haftalarda açıklanabilir.
    Uzun beklenmesi geren bir hisse ama belli bir süre sonra, iyi bilançolara bile tepkisiz kalınca insan soğuyor.
    Mayıs ayında da(hem bilanço hem temettü) tepki vermezse ben bile kaçmayı düşüneceğim artık. Zaman gösterdi ki, İyi göstergeler iyi fiyata ulaşacak anlamına gelmiyor bu hissede.
    Son düzenleme : abcd; 25-03-2018 saat: 23:33.

3. Haftayı kötü kapattı. Bollinger alt bandın altına hacimli indi. 1,55 görülebilir bu hafta.

4.  Alıntı Originally Posted by ridalm Yazıyı Oku
    Haftayı kötü kapattı. Bollinger alt bandın altına hacimli indi. 1,55 görülebilir bu hafta.
    görürse alırız ordan.

5. Yatırım 100 bin lot daha almış bugün

6. Sn antiseptik
    Doğan gazetecilik takasını atabilirmisin
    Çok teşekkürler

7. Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.Yönetim Kurulu 26 / 03 / 2018 tarihinde Ankara Genel Müdürlük binamızda toplanarak aşağıdaki kararı almıştır.

Şirketimizin 2017 yılı 46. Olağan Genel Kurul Toplantısının 25 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 14.00 da Werzalit Ürünleri Fabrikası Tesisleri Toplantı Salonu Mengen BOLU adresinde ekteki gündem uyarınca yapılmasına ve gerekli işlemler için Genel Müdürlüğe yetki verilmesine oybirliği ile karar verilmiştir.

GENTAŞ A.Ş. YÖNETİM KURULU
    Rüzgar nerden eserse.Canım ne isterse.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, şahsi fikrimdir.

Sayfa 376/649 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •