Sayfa 572/651 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. bu yıl bedelsiz dir temettü dür gezdim durdum
    ya zarar yada az bir karla çıktım
    şimdi bununda temettü ve bedelsizi var elim varmadı
    bundan 2 sene önce si bedelsiz lafı %20 götürürdü
    parke ciymiş çok tehlikeli

2. Zaten şirketin içini düzenli olarak boşaltıyorlar bildik numaralarla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Kottan çıkar kağıdını istediğin gibi soy maliye düşünsün

4. bedelsiz+ temettü+ geri alımlar (yersen) = ve kağıdın hali ortada

...helal olsun....zarar açıklamışlar...

...neden kabız olduğu anlaşıldı...

...bu bilanço ile temettü öncesi bir temizlik yapacaklar sanırım....bunlar şirketin kasasındaki parayı kendi cepleri sanıyorlar...başkası temettü aldıkça içlerinden bir şyler kopuyordur...o nedenle silkelemeye devam edeceklerdir muhtemelen...

...2. kuşak...okumuş çocuklardır diye kredi vermiştim...yanılmışım...armut dibine düşermiş...ya da arka teker ön tekeri takip edermiş...

.. yeni patron .bir söyleşisinde şöyle demişti...''babamdan öğrendiğim en önemli şey, sabırdır'' mealinde...

...artık KY, 3. kuşak K lara kadar sabredecekler...yani Allah gecinden versin, 30 senem i olur 40 mı olur, 50 mi olur...

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    ...helal olsun....zarar açıklamışlar...

...neden kabız olduğu anlaşıldı...

...bu bilanço ile temettü öncesi bir temizlik yapacaklar sanırım....bunlar şirketin kasasındaki parayı kendi cepleri sanıyorlar...başkası temettü aldıkça içlerinden bir şyler kopuyordur...o nedenle silkelemeye devam edeceklerdir muhtemelen...

...2. kuşak...okumuş çocuklardır diye kredi vermiştim...yanılmışım...armut dibine düşermiş...ya da arka teker ön tekeri takip edermiş...

.. yeni patron .bir söyleşisinde şöyle demişti...''babamdan öğrendiğim en önemli şey, sabırdır'' mealinde...

...artık KY, 3. kuşak K lara kadar sabredecekler...yani Allah gecinden versin, 30 senem i olur 40 mı olur, 50 mi olur...
    Değerli ft-2 ; Sanırım burada Gentaş'ta en eskilerdenim.İster istemez bunların cemaz ül evveliyatlarını öğrenmek zorunda kaldım.Geçen yıl Mayıs ayında tüm oyunların beyni masasının başında diğer tarafa yolcu olunca bunların bir nebze ders alabilecekleri yanılgısına düştüm.Oysa bunlar uzun vadeli bir plan yaparak milletin elinden bıktırarak bedava fiyatına mallarını almayı koymuşlar kafalarına.Pazartesi senedin hatırı sayılır biçimde düşeceğinden şüphem yok.Kanımca Pazartesi düşüşüyle şirket dolar bazında 30 milyon dolarlara gelebilecektir.

Ne yazık ki,ülkede kokuşmuş ahlak bunlarda had safhada ve asla hesap soran yok.Düşünün bir; göz göre göre şirket içi boşaltılıyor,biz görüyoruz ama devlet görmüyor.
    Evet,ahlaksızlık sadece bunlarda değil.Birçok patron benzeri haraketleri sergiliyorlar borsada ama bunlar kadar dolap çeviren tarihte görülmedi.
    Bu zarar denetimsiz 3 aylıkta kanımca kasten getirildi.Mal toplamak için zaten ölmüşe bir de tekme atıp üzerine basmak anlamına geliyor bu.Allah hiçbirine yemeyi nasip etmesin.Çocukları da şirketin ve paranın hayrını görmesin.

7. Arkadaşlar TTK ya göre yaptıkları usulsüzlüklerin 10 yıl zaman aşımı süresi var bunlar resmî kurumlarla ahbap çavuş olmuşlar şimdilik korkuları yok ancak yakın bir gelecekte devran döner maliye ve SPK harekete geçer devlet hakkını arar belgelerinizi saklayın derim bunlardan asla iyi niyet beklemeyin

8. Bilançoda yaklaşık 1 milyon zarar geldi. Gecen yıl 16 milyon kar vardı. Fikri olan var mı? Ayrıca patronlar bir yandan alirken, cuma günü 220.000 lik hissenin Mkk ya kaydı için başvuru yapıldı haberi geldi. Bir yandan temettü ve bedelsiz var. Pazartesi nasıl bir gün olur?

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 572/651 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •