Sayfa 260/651 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dinazor Yazıyı Oku
    Yer Çekimi < Gentaş çekim gücü
    ''Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak..Unutma ;aynı gökyüzü altında bir direniştir yaşamak...'' Nazım Hikmet

2. Geçen ay 1.45 gördü şuan 1.71 yaklaşık yüzde 18 lik degisim var beklenti bu değildi en az 2.50 TL olsa moreller düzelir edermi edmezmi ona bakmak lazım 110 milyon sermaye 9 aylıkda 27 milyon kar var başka bir hisse olsa en az 3.50 TL hatta 4 TL yi bulurdu ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bu çeyrekte sadece 3 milyon kar yapması yeterlidir...beklentimizi fazla yukarıda tutmamak lazım...öyle olsa dahi yıllıkta 30 milyon tl kar yapar buda hissenin en az 2,20 tl lere gelmesini gerektirir...tabi gönlümüzden geçen kar miktarı 10-15 milyon tl aralıklarıdır...ama ben en kötüsüne bile hazırım ..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by sancaktar37 Yazıyı Oku
    Geçen ay 1.45 gördü şuan 1.71 yaklaşık yüzde 18 lik degisim var beklenti bu değildi en az 2.50 TL olsa moreller düzelir edermi edmezmi ona bakmak lazım 110 milyon sermaye 9 aylıkda 27 milyon kar var başka bir hisse olsa en az 3.50 TL hatta 4 TL yi bulurdu ytdr

Bilançolar geldikçe ve birbirlerini teyit ettikçe ederine gidecektir..ben böyle düşünüyorum...baskıyı kurmak isteyen zatın da dersini verecek birisi muhakak çıkacaktır...kaliteli hissede sabır sabır sabır...bir ky nın en büyük silahı sabırdır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bilançolar geldikçe ve birbirlerini teyit ettikçe ederine gidecektir..ben böyle düşünüyorum...baskıyı kurmak isteyen zatın da dersini verecek birisi muhakak çıkacaktır...kaliteli hissede sabır sabır sabır...bir ky nın en büyük silahı sabırdır...
    Keko kardeş haklısın sabır çakallar psikolojik baskı yapıyor

6. Gentaş şu anda kimsenin yüzüne bakmadığı çirkin ördek yavrusudur...zaman geçtikçe güzelleşecek ve serpilecektir...bir gün gelecek gözleri alan bir kuğuya dönecek...tabi o vakit de değeri buralarda olmayacak....temel analize gönül verip de vaktinde uygun yerden almayanlar ileride kafalarını aha böyle vuracaklar...

7. okadar belli ettinki 68 veya altı kapatacağını artık ciğerini öğrendik ardık senin

8. ertesi günü de verirsin 2-3 kademe altı sonra düşüş tekrar 60 lar. Çıkamadın şu 60 lardan

Sayfa 260/651 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •