Sayfa 262/651 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. ikinize de hayırlı olur İnşallah..
    ''Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak..Unutma ;aynı gökyüzü altında bir direniştir yaşamak...'' Nazım Hikmet

2. şu çirkin ördek yavruları bir kenarda kalsın bakalım.... bu hissede sabit kalmayı düşünüyorum...diğer hissemde biraz al -satlar yapacağım...en sonda da burada fuul olmayı düşünüyorum...umarım patron yüzümüzü kara çıkarmaz...

şaka bir yana öncelikle ALLAH a sonrada bilgi ve tecrübemize güveniyoruz...gerisi de artık nasip diyeceğiz...kazanabiliriz de kayıp edebiliriz de....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. stratejim geregi butun portfoyde bir hisseye normal zamanlarda butun parayi gommem. bunda da durum darkli degil. %23 ile gozlemedeyim. benim icin ekranda yanip sonen veya gun sonu gorunen rakamlarin cok bi onemi yok. dogru olduguna kendimce ve hesabimca inandigim her fiyattan alabilirim. paranin miktarina da bakmam esas olan % lerdir benim icin.

4. çok sabrettik , çok emek verdik , şurada bilançoya bir şey kalmadı..kendi açımdan sabır ile beklemeyi uygun görüyorum...gentaş şu anda gözlerimizin gördüğü kadarıyla bilançoya kadar buralardan pek hareket etmeyecek görüntüsü çiziyor...ama yine de bilançosunun hatırına bu uyuzluğunu sineye çekeceğiz...

ravi kardeş senin emeklerin daha büyük olmalı çünkü sen sermayen ile ciddi miktarlarda destek veriyorsun...bizim maddi desteğimiz çok küçüktür...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. bu arada sizden ricam alışlarınızın sonu 72 ile biterse çok sevinecem...burada hepimiz birer kekoyuz...tahta yapıcı bizim mesajımızı alsın...

keyif amacı ile hisse almak çok güzelmiş...bu gün az da olsa bu duyguyu yaşadım...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çok sabrettik , çok emek verdik , şurada bilançoya bir şey kalmadı..kendi açımdan sabır ile beklemeyi uygun görüyorum...gentaş şu anda gözlerimizin gördüğü kadarıyla bilançoya kadar buralardan pek hareket etmeyecek görüntüsü çiziyor...ama yine de bilançosunun hatırına bu uyuzluğunu sineye çekeceğiz...

ravi kardeş senin emeklerin daha büyük olmalı çünkü sen sermayen ile ciddi miktarlarda destek veriyorsun...bizim maddi desteğimiz çok küçüktür...
    gentas bizi zengin ederse büyük bir sermayem olacak😁
    saka bir yana belki cogunuza gore oldukca mutevazi bir butceyle devam ediyor olabilirim buradan okuduklarim kadariyla. esas olan duzenli bir sekilde kendi doğrularınla ve o dogrulari da surekli sorgulayarak ilerlemek. (acaba?😊)

7.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    gentas bizi zengin ederse büyük bir sermayem olacak��
    saka bir yana belki cogunuza gore oldukca mutevazi bir butceyle devam ediyor olabilirim buradan okuduklarim kadariyla. esas olan duzenli bir sekilde kendi doğrularınla ve o dogrulari da surekli sorgulayarak ilerlemek. (acaba?��)
    gentaştan bu çeyrekte öyle çok da büyük karlar beklemiyoruz....2-3 milyon kar getirsin yeterdir...yıl sonu karını 30 milyon tl görelim bu bize yeterdir...o vakit 10 fk ya göre olması gereken değer 2,7 tl olur...8 fk ya göre olması gereken değer ise 2,2 tl olur...bu değerler bile bir çok borsa hissesinden çok çok iyi olacaktır...

8. son bir kaç gündür banvit topiğinde de yoğun paylaşımlarım olmuştu....banvitte çok isabetli yorumlarım oldu dostlar...bana değer verenler güzel zamanlama ile hem satış yapabildiler hem de alış yapabildiler...

Sayfa 262/651 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •