Sayfa 275/651 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. bu arada tşkler necdet kara
    ''Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak..Unutma ;aynı gökyüzü altında bir direniştir yaşamak...'' Nazım Hikmet

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar şu kademeleri bir paylaşabilir misiniz ...bizim çakal nasıl bir barikat kurmuş onu görmek istiyorum...umarım bu gün 1,80 nin üzerinde bir kapanış yaparız...
    Haliç çekilen zincir gibi keko kopmuyor fatihini bekliyor 🙂

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sancaktar37 Yazıyı Oku
    Haliç çekilen zincir gibi keko kopmuyor fatihini bekliyor ��

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    umarım bu fatih gelir bizi bu çakallardan koparır..bakalım bu fatih kim olacak
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. arkadaşlar sermayemin yarısından fazlası ile gerelden %33 kadar bir kar yaptım....bir iki hisseye alış yazdım...bakalım gün içinde bir kısmını da tekrardan gentaşa aktarabilirim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. 1,79 a bu kadar takılması (3 mln lot işlemle) pek normal değil.
    Ya yukarı kıracak, ya da desteklerine dönecek.
    Umarım direncini yuları kırar. 1 saate rengi belli olur.

6. arkadaşlar 4 bin tl lik daha alım yapacam...sonu 72 ile bitenler benimdir...

7. 4 adet 572 adetlik alışlar benimdir dostlar...karınca kararınca elimizden şu anda bu geliyor dostlar...daha doğrusu bu şekli ile sermayemin %50 si ile gentaşta olmuş oldum...tek sepete girmeyelim dedik....

spek bizden kork artık...

8. Piyasada satışa bu kadar çok gelecek mal olmamalı arkadaşlar,
    1,8 e sürekli büyük satış koyuyorlar , bu iş al-sat veya "gidemezsin yukarıya" engeli, ya da birazdan kendi koyduğum malları kaldırıyorum, haydi, düşün peşime mesajıdır. Hangi seçenek doğrudur bilmiyorum.
    Ama kademeler bu kadar dolu olması olağan değil...
    Zincirlerini kırar umarım.

Sayfa 275/651 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •