Sayfa 380/1001 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. bu tulumbaya ötv'si artırılmış maden suyu dökünce yine de çalışmıyor mu..?

Düzce de basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Ders süresini 40 dakikadan aza düşürmeliyiz" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/bakan-yil...fazla-40650240

çözümlere bak. tamamıyla yine yanlış yoldalar. 40 dakika konsantrasyon sorunu yaratıyormuş !! ilkokul 1. ya da 2. sınıf neyse ama 8. sınıf mesela ??? ya da 12. sınıf ?? komik olmaya devam ediyorlar.

mahvettiler her şeyi. tv de izledim, bunları söylerken orada bulunanlar çılgınca alkışlıyordu.

40 dakikanın zaten 5-10 dakikası öyle böyle geçiyor. 30-35 dakikada çocuklara ders veremiyorsan problem sende demektir. ayrıca ders süresi yerine ders adetini azaltın.. bu çok daha önemli. din dersini de zorunlu olmaktan çıkarın. bu ülkenin geleceğini çaldınız eğitşmde yaptığınız skandallarla.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. Yemin ediyorum tüm yıl boyunca gerçek enflasyonun yüzde 30'dan az olmadığını biliyordum ve yaptığım alışverişlerden hissediyordum. İşte buda ispatıdır.

ASKON Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın : Türkiye'nin bu yıl enflasyonu hissettiğini de savunan Aydın, "Geçen yıl 100 liraya aldığın ürünü 140 liraya alıyorsunuz bu yıl. Enflasyon rakamları tam doğruyu yansıtmıyor.

3,9043 +0,0284 +0,73%
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by serothehero Yazıyı Oku
    Yemin ediyorum tüm yıl boyunca gerçek enflasyonun yüzde 30'dan az olmadığını biliyordum ve yaptığım alışverişlerden hissediyordum. İşte buda ispatıdır.

ASKON Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın : Türkiye'nin bu yıl enflasyonu hissettiğini de savunan Aydın, "Geçen yıl 100 liraya aldığın ürünü 140 liraya alıyorsunuz bu yıl. Enflasyon rakamları tam doğruyu yansıtmıyor.
    Küçük insanlar dengini, büyük insanlar kendini arar.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Dünde söylediğimiz gibi tcmb şu anda herhangi bir silah kullanmış değil. Açıklaması yapılan tedbirler sadece algısal tedbirler. Direk döviz satışı veya faiz arttırımı yapılmadıkça yay geriliyor. Yayı gererek boyunu kısaltmaya çalışmak ciddi riskleri de beraberinde getiriyor. Zira o yay artık sıkıştırılamayacak şekle büründüğünde karşısında durmak epey zor olacaktır.
    yıllarca milli gelire oranla borcumuz az diyerek milleti kandırdılar.

ancak bizim gibi sürekli cari açık veren, sürekli borç alan bir ülkede bardak illa bir noktada dolacaktı, yani borca katlanabilme seviyesi anlamında.

yabancılar bunun farkında. normale dönebilmemiz için ciddi bir fakirleşme kaçınılmaz: bu borçların biraz azaltılması ve faiz seviyelerinin ancak düşük borçlanma ihtiyacı ile terbiye edilmesi tek yol gözüküyor.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7. trolleri özlüyorum bazen 3.10 veya 2.90 olacak diyen yok mu..?

8. dün akşam twitter üstatlarının hepsi bugün 3.80 nin altına ineceğini söylüyordu...

Sayfa 380/1001 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •