Sayfa 661/1001 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. hangi başlıkta bulamadım

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Abi dolarda biriktir me olayı yoktur..

Hisse olsa haklısında..

Dolarda dibine kadar satma..

Ters olursa da dönüp alma vardır..
    Kimse dolar biriktirmez..KY dışında..

Bak büyük olaylar öncesinde o yüzden dolar da en dibe kadar basilar..
    Sonra terse..

Yada en tepeye kadar alınır..
    sonra aşşa basilar..

Dolar tl globaldir..

flap da patron en kötü bütün hisseleri toplar ama dolarda her zaman satıcı vardır..
    yahu benim arkadasta 1.70 den dolar var.. bu ulkede dolarin ister 5 yilligina bak ister 10 yilligina istersen 30 yilligina..periyodik araliklarla ulke sikintiya girer cunku uretmeden tuketmeye alisan bi toplum ve degisik bi genclik geliyor, 3.98 den 3.82 ye geldi diye dustu falan nedir bu karalar baglamalar, yok gezegenlerden medet ummalar, skmsonik burclara bakmalar falan..
    paran oldugu surece her buldugun yerden al, hepsi bu..2018 de global bi kriz bekliyorum nsa da dolara bulasmam ben ama oyle gerekti..
    uzun vadede dolar/euro/sterlin kaybettirmez, istersen 3.98 tepeden al, al satcilik ile uzun vadeciligi cok karsilastirdim ben , acik ara uv ci kazaniyor, ister doviz ister borsa..
    ytd

3.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    yahu benim arkadasta 1.70 den dolar var.. bu ulkede dolarin ister 5 yilligina bak ister 10 yilligina istersen 30 yilligina..periyodik araliklarla ulke sikintiya girer cunku uretmeden tuketmeye alisan bi toplum ve degisik bi genclik geliyor, 3.98 den 3.82 ye geldi diye dustu falan nedir bu karalar baglamalar, yok gezegenlerden medet ummalar, skmsonik burclara bakmalar falan..
    paran oldugu surece her buldugun yerden al, hepsi bu..2018 de global bi kriz bekliyorum nsa da dolara bulasmam ben ama oyle gerekti..
    uzun vadede dolar/euro/sterlin kaybettirmez, istersen 3.98 tepeden al, al satcilik ile uzun vadeciligi cok karsilastirdim ben , acik ara uv ci kazaniyor, ister doviz ister borsa..
    ytd
    dolar konusunda gençliğe güveniyorum. tüketim manyaklıkları yüzünden doları en başta bunlar ateşleyecek.ilkokul çocuğu iphone istiyor valla muhteşem.

Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    hangi başlıkta bulamadım
    bakma bosu bosuna, bu bi eleman vardi burda; happy nickli..su basligin sahibini kendisi sana bi vatandasla gecen birbirine girdiler buna sillik dedi , yeni nick almis gelmis simdi..1 yil aralikli ikili tepe olusmus muhabbeti var , ikili tepe icin 3.98 i gecip 4.10 falan yapacak ki veya 3.96 ya tekrar bi yuruyup asagi kiracak o zaman ikili tepe olur; 1 yil aralikli ikili tepe mi olur,grafik bunu anlatiyor..
    masal yani..!
    ytd

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bakma bosu bosuna, bu bi eleman vardi burda; happy nickli..su basligin sahibini kendisi sana bi vatandasla gecen birbirine girdiler buna sillik dedi , yeni nick almis gelmis simdi..1 yil aralikli ikili tepe olusmus muhabbeti var , ikili tepe icin 3.98 i gecip 4.10 falan yapacak ki veya 3.96 ya tekrar bi yuruyup asagi kiracak o zaman ikili tepe olur; 1 yil aralikli ikili tepe mi olur,grafik bunu anlatiyor..
    masal yani..!
    ytd
    başlıkta kapanmış zaten

Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku

Teknikten anlayan arkadaşlar bakabilir mi acaba bu OBO mu ??????
    ben bi kac farkli yonden grafigi degerlendireyim..
    3.98 tepesinden geri cekilis yapti neresi orasi.? 3.82
    .ilk dip noktasi diye bakalim buraya.
    3.82 den tekrar bi 3.90 yapti faiz haberi sonrasi..!!
    sonra tekrar geri cekildi ve 3.82 su an..
    ikinci dibini ariyor ; ikili dip olusumu varsa peki..!
    grafige nerden ve nasil baktigina bagli..
    ikili dip yapiyorsa grafikte..
    ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Rxpuhayrani Yazıyı Oku
    Medyum gezegenler ne diyor .
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    O sırada salona biri giriyor, bu kisinin elinde üzerinden sular akan bir şemsiye var. Yani dolaylı delile göre dışarıda yağmur yağıyor.
    :
    Mankene önünde yağan yağmur iyi yorumlanmaz çok kötü haber çıkacak demektlr yağmur şiddetli ise ceza boyutu yüksek yorumlanır birde yağmur suyu mahkeme salonuna aktı ise bu şu demek bir kaç banka ceza alacak şeklinde yorumlanabilir bu işe küçükken fal ile başlamıştım artık 10-14 şiddetinde deprem ve tusinamilere bakıyorum uzmanlık alanım bu 26 aralık 2004 de 9.1 şiddetinde Tayland’ın açığında olan depremi 72 saat önce tespit etmiştim gezegen konumlarından orda şu oldu ilk dalga çok hafif sahile vurdu millet önemsemedi sonra 5 dakika sonra çok büyük 10 metre boyunda dalgalar kıyıya vurdu 10,000 kişi o an sular altında kaldı öldü ilk dalgayı önemsemiş olsalar çoğu kurtulurdu

uçan buraya geliyo
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 661/1001 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •