Sayfa 731/1001 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    garanti bana aynısını yaptı o zaman 7-8 yıl önce 50 tl aldı
    aradım iptal edemeyeiz dediler bende kartı iptal etmek istiyorum dedim
    tamam dediler
    bankaya gittim hesabımı kapattım kartı iptal etmek için dilekçe verdim
    ertesi gün 1 bayan aradı
    kartınıza 50 tl bonus yükleyelim iptaal etmeyin dedi
    1 gün önce neden yapmadınız dedim
    ben 50 tl nizin 25 ini ferit şahenke 25 tl sinide ortağı olan o gavura hediye ediyorum
    kartımı derhal iptal edin
    benim adıma kayıtlı olan telefonumuda kayıtlarınızdan silin
    eğerki bugünden sonra beni garantiden biri ararsa
    ister byan ister erkek olsun ana avrat söverim dedim
    yaklaşık7-8 yıldır garantiden tek arama veya tek mesaj gelmedi
    Bende bankasına dedim kredi kartını iptal edin bir daha da beni aramayın artık dedim o gün bugündür aramadılar sadece mail atıyorlar

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

2. euro eski şaşaalı günlerine dönmel isteyebilir 1.31 parite civarı sert direnç var. uzun vadeli düşen direnç. asıl merak ettiğim dolar endeksi 100lere giderse zayıflayamayan usd nerelere gidebilir? 4.62 direncini dener mi aceba? o zaman ekonomiye fatiha okumak gerekebilir, iktidar bile değişebilir. trde ana akım siyaset hareketleri hep krizle gelip gitmiştir.
    peki usd endeks buralarda duramazsa? benim gençliğimde 100 dolar 100 mark büyük paraydı. şimdi büyük paralar değil. usd index usd nin değer kaybını da gösteriyor aslında sonuçta abdde de enflasyon var vs. usd endeks 2014ten sonra ilk defa bu zamanlarda MA50-200 altına gelşmiş haftalıklarda.

3. garantı bana da benzer bırşey yaptı bonus teklıf ettı kabul ettım harcadım sonra gıttım kapattım..

4. Türkiye de ahlaksızlık kayırmacılık rüşvet ve rantiyecilik sadece bazı müteahhitlerde belediyelerde ve tapuda değil!

Üniversitelerimiz de benzer şekilde çok kötü durumda. Örnek bir Doktora tezine bakın. Neden patent üretemiyoruz?

Onay verilen Doktora tezlerinin çoğu saçma sapan! Özgün doktora tezi yok. Patent üretemiyoruz! Kalitesiz doktora tezi üretenlerin meslek lisesi öğretmenleri kadar bilgisi becerisi yok maalesef.

Rüşvet Rantiye Himmet Kayırmacılık her yere bulaşmış durumda.

İK’da astroloji’ tezi sosyal medyada tepki çekti
    http://www.hurriyet.com.tr/ikda-astr...cekti-40704910

5.  Alıntı Originally Posted by rebel Yazıyı Oku
    garantı bana da benzer bırşey yaptı bonus teklıf ettı kabul ettım harcadım sonra gıttım kapattım..
    Teklif edilen bonus karşılığında 1 sene kapatmama taahütü alıyorlar. Bilginize.
    Sizi çok sevip size kıyamadılarsa bilemem ..

6.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    3,7783 +0,0324

selamlar
    sanırım hoş geldin diyor
    Geçmiş olsun Sayın Epikurus,hoş geldiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    15 yıldır kullandığım garanti bonus platinium kart ücreti olarak 130 tl kesmiş ve tüm itirazlarıma karşın ancak 65 tl'sini iade edebileceklerini söylemiştir..
    130 TL'yi ödemeyi kabul edip kartı kapattırdım..
    Garanti Bankası en müşteri düşmanı banka benim görüşüme göre,hepsi kart aidatı alıyor,ama iletince geri iade ediyorlar,ör:yapı kredi..

8. Yarından itibaren yeni yükselişe merhaba diyeceğiz gibi
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

Sayfa 731/1001 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •