Sayfa 800/1001 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Benim anlayamadığım şu...

Herkesin karı zararı kendisine...

Bu başlıkta eğleşmeyen adamların buradakilerin karı zararıyla bu kadar ilgilenmesi neden?

"Ben demedim mi?" masturbasyonunun verdiği rahatlama mı?

Bazı kimselerin yanlış diye nitelediğin eylemlerinden ettikleri zarardan (sana göre) keyif alma duygusu mu?

vs vs

Her halükarda gereksiz, anlamsız, burada istenmediği vurgulanan bir yaklaşım.

Gereği var mı insanların kötü lafını yüklenip gitmeye?

Yakıtınız bu mu?

2. Dolar faizleri hem kısa hem uzun vadede yükseliyor. Ama dolar düşmeye devam ediyor. İktisat teorisi açık, ya dolar faizleri de düşecek ya da dolar değer kazanmaya başlayacak. Ben doların çok daha aşağı seviyelere düşeceğini ve doların küresel hegomanyasının yerlebir olacağını düşünüyorum. Ama dolar faizleri de düşecek gibi durmuyor.Bu beni işkillendiriyorÇin'in tahvil almayabilirim açıklamaları, FED in faiz yükseltmedeki kararlılığı benim açımdan soru işaretleri. Yakında ortalık şenlenecek gibiii...

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Yahu gecen sene tam bu zamanlar bu forum yeni acildi. Dolardan kacin kosarak kacin haftalarca yazdim.
    Dusman ilan ettiniz nickimi gorunce heyecanlaniyorsunuz.
    Dxy 103 de iken kacin deidm euro ya gecin.
    3.38 de dolar kisalari kapatin.
    3.95 gunu zarab da dolara dikkat.
    Yahu daha ne yapayım
    Kıvırdın yine..bak burada senin gibi ikircikli insanlar yok..her daim buradalar..

Daha bir hafta önce şunu yazdın:

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Dolar long icin pusudayım.
    Rüzgar nerden eserse oraya..ben demiştim..

Kısacası boş boş yazılar yazmaya devam ediyorsun..yazılarında ne bilgi var, nede yerli yerinde bir itiraz..

Yahu adamın belki portföyü %20-30'u dolarda..alıp satıcı değil..sadece ilgisi burada..

Sana ne milletin ne yapacağından..portföyünden..

Varsa adam gibi bilgin otur tartış..ama oda yok..

Neyse başkanım kızıyor..alıntı yapmayacağım artık..arif olan anlar..

Bugüne kadar olmadı ama..

4. Nasılsıniz ağalar... harekattan bir gün önce aselsan alan biz iq dusuklerden size selam getirmişem.

Alıntı Originally Posted by SelvanBurhan Yazıyı Oku
    Dolar faizleri hem kısa hem uzun vadede yükseliyor. Ama dolar düşmeye devam ediyor. İktisat teorisi açık, ya dolar faizleri de düşecek ya da dolar değer kazanmaya başlayacak. Ben doların çok daha aşağı seviyelere düşeceğini ve doların küresel hegomanyasının yerlebir olacağını düşünüyorum. Ama dolar faizleri de düşecek gibi durmuyor.Bu beni işkillendiriyorÇin'in tahvil almayabilirim açıklamaları, FED in faiz yükseltmedeki kararlılığı benim açımdan soru işaretleri. Yakında ortalık şenlenecek gibiii...
    Evet şenlecek gibi duruyor..ABD 10 yıllıklarda savaş var..

Doların yerine ne geçecek..Yuan mı? Euro mu?..sebep açıklayabilirmisiniz..

Yoksa temenniniz mi bu yönde?

6. Tezin olmadığı yerde antitezde olmaz, benim eşeğim kancık dayatması ile zaten bir yerede varılamaz.Kimsenin pozisyonu beni bağlamaz; teknik ne diyor, hedefler nasıl şekilleniyor diye gördüğümüzü paylaşmamıza bile tahammül edemiyorsunuz, asıl sorun bu.Yoksa bizene, sizin hergün kaybetmenizden.
    Gelinen nokta belli, zamanında paylaştıklarımızda belli.Gören gözle, bakan gözünde farkı burda ortaya çıkıyor.Niyetim saldırmakta değil, kafa bulmakta; ama pozisyonunuz aksi yorum yapana saldırarak aslında bir nevi şimşekleri üstünüze kendi kendinize çekiyorsunuz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yahu şu nasihat etmeyi bırakın bu başlıkta...

Yol göstermeyi de.

Hemen herşey her analiz elimizin altında...

Sadece sonradan dedikleri olanlar ortaya çıkıyor.

Diğerleri arazi.

Uygun başlıklarda yazın.

Düşecek diyorsanız başlık yanda.

Bu kadar basit.

Ben yoruldum siz yorulmadınız.

8.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Tezin olmadığı yerde antitezde olmaz, benim eşeğim kancık dayatması ile zaten bir yerede varılamaz.Kimsenin pozisyonu beni bağlamaz; teknik ne diyor, hedefler nasıl şekilleniyor diye gördüğümüzü paylaşmamıza bile tahammül edemiyorsunuz, asıl sorun bu.Yoksa bizene, sizin hergün kaybetmenizden.
    Gelinen nokta belli, zamanında paylaştıklarımızda belli.Gören gözle, bakan gözünde farkı burda ortaya çıkıyor.Niyetim saldırmakta değil, kafa bulmakta; ama pozisyonunuz aksi yorum yapana saldırarak aslında bir nevi şimşekleri üstünüze kendi kendinize çekiyorsunuz.
    Komik hale düşüyorlar. Genc cocuklar goruyor guluyor .
    Bunlarin yaptigini 3 yasindkailer yapmaz.
    Kendilerini kucuk dusuruorlar.
    Vob topici var dusuncene orda böle yapildigini.
    Millet birbirini bicaklamasi lazim.
    Bunlar hakarete basvurdukca dolardaki dusus de hizlaniyor. Verdikce veriyorlar tesaduf
    Herkes zarar eder kar eder. Kimse kimsenin zararila dalga gecmez. Bunlar kendi yaratiyor bu tabloyu.
    Dusunsene otobüste biri dolar dusecek dese.
    Bunlar neee dolar dusecek mi dusemezzzz nasil duser. Komik haller

Sayfa 800/1001 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •