Sayfa 881/1001 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Bir şey olmaz başkan. Bu işler önceden de çok görüldü. Sadece sonucu biz bilmiyoruz, bilenler biliyor gerisi teferruat.Dolar bu hengamede 3,86 görürse paçayı kurtarmak gerek.

Madem öyle bu kadar asker neden ölüme gönderiliyor...Ölüyor.

Kaç Mehmet'in öleceği kararlaştırıldı onu da söyle bari hayrına...

"Bir tutam biberi var dünyadan haberi var." Derdi babaannem...

2. Bu günden sonra bist out
    Dolar in olacak olmasına ama
    Aması var işte, gidişat hiçte iyi değil.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu günden sonra bist out
    Dolar in olacak olmasına ama
    Aması var işte, gidişat hiçte iyi değil.
    dolar diye sınırlamayın dxy 95 olsun eur gbp var daha.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Bizi çok daha zor günler bekliyor olabilir...bu işin rayından çıkmaması lazım.abd ve İsrail aç kurt gibi bekliyor.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Ben geldim

6. yarın 3,81-3,83 olursa ben dolarlarımı satarım kar varmı yok hamallık yaptırdı 4,49/4,51 euro alışlarımın yârısını 4,70 civarı verdim birde gezegen falı yerine artık su falına bakıyorum daha kolay ve daha isabetli sonuç üretiyor gezegen çok yorucu umarım ilerde yardımım olur
    dolarda 3,80 de ciddi yanıldım
    Euro 4,;8/4,51 değer yukarı gider bu tuttu
    parite 1.25 dedim buda tuttu
    Dünya borsaları 8 Ocak itibarı çökecek tahminim tuttu ( hep düştü )
    Borsa bilmiyorum hiç oynandım zor oyun stresli oyun
    hepsi bu kadar dostlar

7. Medyum nerdesin baba ya
    Ne hikmet i ala ise
    Hahahaha
    Hep olay oluyo
    Öyle damliyon
    Hoj gelding
    Medyumluk iyi iş galiba lan
    Yoksa sadece nick name ise
    I ama sorry
    Sözüm geri

Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    Ben geldim
    Hoşgeldiniz..Sn. Medyumumuza soralım; İsrail, Lübnan yada Suriye topraklarında savaş başlatacak mı..

Suriye'nin tırnağı kaldıysa önce başını kaşısın bence..

"İsrail-İran anlaşmazlığı tırmanabilir"

Ortadoğu uzmanı Gil Marciano, DW'ye yaptığı değerlendirmede Suriye ekseninde İran - İsrail anlaşmazlığın tırmanabileceği uyarısında bulundu.

DW: İsrail hafta sonunda İran'a ait olduğu söylenen Suriye'deki bir askeri üssü vurdu. Bir İsrail savaş uçağı düşürüldü.Suriye şimdi de İsrail ile İran'in çatışma alanına mı dönüşüyor?

Ortadoğu uzmanı Gil Murciano

Gil Murciano: Suriye'deki iç savaş kaosu İran'ın meyvelerini toplamaya ve nüfuzunu artırmaya hazırlandığı yeni bir evreye sürükleniyor. İran, Suriye'de deniz ve hava üsleri kurup Hizbullah'ı güçlendirmeyi amaçlıyor. Kaos yıllarında Suriye'ye karışmama politikası izleyen İsrail ise stratejik üstünlüğü kaybedebileceği bir durumla karşı karşıya olduğunu görüyor. İsrail, Suriye'yi kendisine karşı operasyon alanına çevirmeye çalışan ezeli düşmanı İran ile Suriye'de karşı karşıya geliyor. İsrail politikasını tamamen değiştirerek bu gelişmeyi önlemek için çok daha büyük risk alıyor.

DW: İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu askeri operasyon başlatabileceklerini de söylüyor. İsrail ne gibi hamleler yapabilir?

Murciano: İsrail hafta sonunda İran birliklerine saldırmaya hazır olduğunu gösterdi. İsrail şimdiye kadar İran ile doğrudan karşı karşıya gelmemeye dikkat ediyordu. Şimdi durum değişti. Böylece askeri operasyonlar ve karşı operasyonların doğrudan tırmanmaya dönüşme ihtimali artmış oluyor. İsrail açısından bir sonraki adımın gelip gelmeyeceği değil, ne zaman geleceği önem taşıyor.
    Ciddi tehditler var bu konuda;

İsrail Savunma Bakanı Avigdor Liberman, Ocak sonunda aynen şu sözleri sarfetti:
    Tüm gücümüzle yapacağız. Mümkün olduğu kadar çabuk ilerleyeceğiz. (2006'daki) İkinci Lübnan Savaşı'ndaki gibi Beyrut sakinleri plajda güneşlenirken Tel Aviv sakinlerinin sığınağa inmesinin görüntülerini görmeyeceğiz. İsrail'dekiler sığınakta oturuyorsa gelecek savaşta tüm Beyrut sığınakta olacak.''

İsrail İstihbarat Bakanı Yisrael Katz da, Aralık ayında Suudi medyasına demecinde, ''2006'daki Lübnan saldırısı, bugün yapabileceklerimizin yanında piknik gibi kalır. Lübnan'ı taş devrine geri döndüreceğiz'' demişti.

Sayfa 881/1001 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •