Sayfa 933/1001 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,457 - 7,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Tam delirium teorileri
    Şu 15 - 16 senede YALANIN envai çeşidi virüs gibi tüm zihinleri bozdu. Ahlak değişti. Kuyruklu kuyruklu İBLİS YALANLARI (ALGI) herkesin beynini tabiatını ruhunu kirletti.

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    suriyeden petrolü gelmesi nedir ki venezuelladan petrol geliri elde edceğiz

kübaya cami yaparken elimiz oralara da ulaşmıştır nasıl olsa..?
    Bir de "Suriye'de referandum yapılacak, beslediğimiz Suriyeliler 'Türkiye'ye bağlanalım diye oy kullanacaklar" diyenler var

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by bunuel Yazıyı Oku
    Bir de "Suriye'de referandum yapılacak, beslediğimiz Suriyeliler 'Türkiye'ye bağlanalım diye oy kullanacaklar" diyenler var

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Esad ben ankaranın göbeğinde n miting yapıcağım diye izin ister mi
    izin vermezsek te, hollanda'dan beter olum, portakalınızı merkel teyze çizsin inşallah der mi..?

şimdi özellikle suriye politikası ile başlayan bir durum var.. dış politika nedeniyle ciddi şoklara maruz kalabiliyor dolar/tl kuru..

bu politikanın temeli hayallere dayanıyordu..bunu halka karşı kolay pazarlayabilmek için bazı havuçlar var: bunlar genellikle ülkenin çıkarlarına aslında ters olan ve ülkenin gucunu abartarak tehlikeye atan politikalar.. o yüzden gerçekçi olmayan şeylerin sorgulanması çok doğal..

bu forum her şeyden önce dolar/tl nin sadece ekonomik saiklerle hareket etmediğini çok iyi gözlemledi.. son yılalrda bunun sayısız örneği var. forumun bir hafızası ve refleksi var bu anlamda.. rasyonel olmayan öneriler hemen dikkat çekiyor ve kritik bir sürece tabi tutuluyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    şimdi özellikle suriye politikası ile başlayan bir durum var.. dış politika nedeniyle ciddi şoklara maruz kalabiliyor dolar/tl kuru..

bu politikanın temeli hayallere dayanıyordu..bunu halka karşı kolay pazarlayabilmek için bazı havuçlar var: bunlar genellikle ülkenin çıkarlarına aslında ters olan ve ülkenin gucunu abartarak tehlikeye atan politikalar.. o yüzden gerçekçi olmayan şeylerin sorgulanması çok doğal..

bu forum her şeyden önce dolar/tl nin sadece ekonomik saiklerle hareket etmediğini çok iyi gözlemledi.. son yılalrda bunun sayısız örneği var. forumun bir hafızası ve refleksi var bu anlamda.. rasyonel olmayan öneriler hemen dikkat çekiyor ve kritik bir sürece tabi tutuluyor..
    şok deval bekliyorum, çok sert olacak.bu sene 5,15 zirve.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Birader tek soru sordum.
    Ama boş kuyuya taş atmış gibi oldum.
    Suriye petrolü TR'ye nasıl gelecek. Ne kadar gelecek. Ve sıradan vatandaşa yada KY ye nasıl faydasi olacak?
    Adamlar inşaat işini bile bilmem kaç bin kilometre öteden gelecek çinlilere verdi!
    😂😂😂

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Suriyede fazla petrol yok

savas oncesinde bile kendine zor yetiyordu

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Suriyede fazla petrol yok

savas oncesinde bile kendine zor yetiyordu
    Bunu bana değil de yukarıdaki arkadaşa anlatsana...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Merkez Bankasi doviz kuru gecen sene bugün : Dolar 3.71 , Euro 3,93, Sterlin 4,54. bugün dolar 3 ,81 euro 4,70 , sterlin 5,28... bu dolar 4 değil 5 te olacak, yeterki sabır.

Sayfa 933/1001 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •