Sayfa 984/1001 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=rRbyZ3eD-9M

fonda bazen müzik iyi oluyor seans esnasında.. bu özellikle iyi giden bir tanesi..ennio morricone..le vent le cri..rüzgar ve gözyaşı..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Bu gidiş Powerın dediği gibi 4,20 lere rahat varacak gibi görünüyor. Zaten olması gereken de o. 3 senedir yıldırmıştı. Rövanşı alacak.
    Gaz verdikçe gidecek diye düşünüyorsun anlaşılan...

Neyse..

Hiç olmazsa sızlanma bitti..gibi...

Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Bu gidiş Powerın dediği gibi 4,20 lere rahat varacak gibi görünüyor. Zaten olması gereken de o. 3 senedir yıldırmıştı. Rövanşı alacak.

Bak milletin elinide yakacaksın..

Ertem: Dolara el atanların eli yanabilir

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Cemil Ertem, "Piyasa oyuncularının göremediği bir çok şey olabilir. Buralardan dolara el atanların eli yanabilir." dedi.
    Bunda görülmeyecek ne var anlamıyorum..

Ciddi boyuttaki cari açığını büyük oranda sıcak parayla, kısa vadeli borçlanmalarla çeviren bir ekonomide dış şartlar değiştiğinde(riskler arttığında) elbetteki TL değer kaybedecektir..

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Gaz verdikçe gidecek diye düşünüyorsun anlaşılan...

Neyse..

Hiç olmazsa sızlanma bitti..gibi...
    E gitsin artık canım. Sızısı hala mevcut. Maliyet 3,98 + Sızısı ama umut var. 2 defa 3,9XX lardan dönmüş. Bu defa dönmez diye düşünüyorum. Dönerse de yapacak bir şey yok beklemeye sızlanmaya devam.

Ayın 23 üne kadar 4,1XX lara gelirse kademeli bozarım. Gelmezse sistemden çıkıyorum zaten. Planım bu. İnsan hedef koyup karar alınca biraz rahat ediyor.

5.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    E gitsin artık canım. Sızısı hala mevcut. Maliyet 3,98 + Sızısı ama umut var. 2 defa 3,9XX lardan dönmüş. Bu defa dönmez diye düşünüyorum. Dönerse de yapacak bir şey yok beklemeye sızlanmaya devam.

Ayın 23 üne kadar 4,1XX lara gelirse kademeli bozarım. Gelmezse sistemden çıkıyorum zaten. Planım bu. İnsan hedef koyup karar alınca biraz rahat ediyor.

ayın 23'üne kadar 4.10 ları görsün bendeki dolarları da sana veririm..!!

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    dolara yatırım yaptınsa artması sana yarar
    arttı diye birine verir neden zarar edesin
    yani aynı taraftaysan aynı sözleri söylemen gerekmez mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    4.11 gorulecek , uzunca bi zamanda beklemeyeceksin, goruldugu zaman neden goruldugunu yazarim..babo babo diye gezinen bi hatun vardi burda, ikili tepe zirvalarindan bahsediyordu, simdi uclu tepe daha sonra voltran mi olusacak bi sorsun babosuna..ytd

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    dolara yatırım yaptınsa artması sana yarar
    arttı diye birine verir neden zarar edesin
    yani aynı taraftaysan aynı sözleri söylemen gerekmez mi
    beşiktaşlıyım lakin b.münihe inançla 6 atacağız diyenler vardı bir tarafımla güldüm
    önümüzdeki 5 iş gününde her gün istisnasız %1 artış olacak diyor arkadaş
    yarın fenerbahçe g.sarayı 7-0 yenecek deyince hadi canım diyen fenerlilere nasıl taraftarsın mı diyeceğiz..?

Sayfa 984/1001 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •