Sayfa 621/1001 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. bu draghi ne zaman konuşsa

Euro coşuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Valla bitcoin i kaçırdık ama bu saat ten sonra Tl de durmaktansa Bitcoin de kalmak bile daha mantıklı geliyor insana.
    ... umutabi, olaya bitcoin penceresinden bakma. her gün yeni, yeni windows lar açılıyor, fiyat gözünü korkutmasın. bitcoin olmaz, ethereum olur, iota olur.. o da olumlu.. bak bir sürü beleş satoshi dagitan siteler var.. 100 milyon satoshi. 1 BTC ediyor.. tikla, tıkla at kumbaraya.videosu varmış ben gormedim.. adem oglu veya havva kizi, elaman inat etmiş. ne kadar beleş satoshi dagitan site varsa. hepsine tiklaya, tiklaya, tiklaya, tiklaya aa fenalik gelmemis. azmetmis. 1BTC oluşturmuş. 1BTC su an 16.500 USD. çoluk, çocuk herkesler satoshi kovaliyor.. . evde coluk, çocuk bilir yol gösterirler sana

3.  Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    3,83-3,84 zaten dipti gece 3,81 e vurup HO y değirdiller o gece almak zaten imkansızdı ben 3,94 e kadar çıkış devam eder diyorum az dinlenir 4 e gider yada 4,10 a buralar dikkat bölgesi olur bu arada paritede tobo çalışılacak gibi yıl sonu 1.23 hedefim var

1,23 için 2018 sonu demek istedin sanırım hatta 2019 mart gibi. çünkü fed in faiz artışlarını unutmamamk lazım.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

4. Olabilir mi?
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Madem bir işe yaramıyoruz bizi niye zorla asker yapıyorlar o da işin diğer tartışılıcak yönü. Beni zorla askere alıp bana hakaret edeceklerine bıraksınlar ne işe yarayacaksam onu yapayım. Aslında herkes ne işe yaradığını bilse asker yapması gerekeni , Mb başkanı, başbakan, cumhurbaşkanı ,vs herkes yapması gerekeni bilse ülke şimdikinden daha iyi bir yerde olurdu.
    Dediklerinde haklılık pay var olmasına da...

Anlattığım olayda okul komutanının isyanı, tümüyle teknik bir askeri branşa 550 kişilik okulda 400 den fazla ekonomi, hukuk siyasal mezunu gönderilmesiydi...

Sapır saçma bir test ve puanlama sonunda...

6. sanki doların kamyon şöförü bugünkü sarsıntıya dayanamayıp atlayacak gibi duruyor.
    tekrar ne zaman biner acaba 3.82 ler uygun mudur ?

Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    sanki doların kamyon şöförü bugünkü sarsıntıya dayanamayıp atlayacak gibi duruyor.
    tekrar ne zaman biner acaba 3.82 ler uygun mudur ?
    normalde su anda 3.90 uzerine atmasi gerekiyordu , teb 100 k short yapti o cirmaliyor su an, shortunu yedirecekler kendilerine..
    piyasalar kapansin 3.90 uzeri gorulecek mi bakacagiz..ytd

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Dediklerinde haklılık pay var olmasına da...

Anlattığım olayda okul komutanının isyanı, tümüyle teknik bir askeri branşa 550 kişilik okulda 400 den fazla ekonomi, hukuk siyasal mezunu gönderilmesiydi...

Sapır saçma bir test ve puanlama sonunda...
    Ben kısa dönem yaptım, her içtimada Yarbay ana avrat dümdüz gider, sizden değil asker bir mok olmaz derdi. Derdi demesine ama biz askerliği İSTEYEREK mi yapıyoruz acaba diye bir fikir yürütmezdi de . Yani demem o ki hem zorla yaptırıyorlar hemde beğenmiyorlar. Biz o yarbaya zorla finansçılık yaptırsak yada ne bileyim mühendislik ,doktorluk falan ve kendisine senden bir mok olmaz diye hakaret etsek nasıl olur du diye hep düşünmüşümdür.

Sayfa 621/1001 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •