Sayfa 781/1001 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Görüyorum ki troller sahaya intikal etmiş yine..
    Tatlı su kurnazları..

FİKRİ: "Herkes bizim tarafı desteklesin, kimse eleştirmesin, çatlak ses çıkmasın, istediğimiz gibi at oynatalım"
    ZİKRİ: "ideolojileri bir yana bırakın, birlik olma zamanıdır, dostluk kardeşlik kuşlar kelebekler."

Sıktı artık.
    Son düzenleme : djoz; 20-01-2018 saat: 16:53.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

2.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Görüyorum ki troller sahaya intikal etmiş yine..
    Tatlı su kurnazları..

FİKRİ: "Herkes bizim tarafı desteklesin, kimse eleştirmesin, çatlak ses çıkmasın, istediğimiz gibi at oynatalım"
    ZİKRİ: "ideolojileri bir yana bırakın, birlik olma zamanıdır, dostluk kardeşlik kuşlar kelebekler."

Sıktı artık.
    imza atarım bu yazının altına

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    bu hatun kisi, tv nin turban kadrosundan olabilir yani onu da saksi niyetine tv ye cikartiyorlar belkide.......
    Cumhurbaskanı danışmanıymış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Bu hatun çıkınca TV'yi kapatıyorum....sinir bozucu, itici birisi...

Bunu bloomberg kendi davet etmiyordur, biryerlerden gelen emirle programa monte edilmiş gibi duruyor zaten.....

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    bu hatun kisi, tv nin turban kadrosundan olabilir yani onu da saksi niyetine tv ye cikartiyorlar belkide.......
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by Rxpuhayrani Yazıyı Oku
    Afrin -> Ceza -> magduriyet -> seçim icin yeterli malzeme olur mu bu olay. Algi yaniltmasinda basarililar alakasiz iki olayi birbirinin müsebbibi gostermeyi bilirler. Atiyorum Suriye'de birilerinin isine çomak soktuk diye askeri olarak altedemedikleri bizleri ekonomik olarak ezmeye calisiyorlar..... .... Faso fiso.....

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    US 10 yıllıklarda kritik eşik geçildi..

Artık dış mihraklar saldırıya geçebilirler..

6. Bugün ekşide güzel bir söze denk geldim,

Savaş çıktığında ekonomi bozulmaz, ekonomi bozulduğunda savaş çıkar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ev satışları %7 düşmüş herşey tersine giditor ama blomberge bi hatun çıkmış
    türbanlı doçent hatice karahan mış
    ona soruyorlar
    ben piyasayı takip ediyorum herşey çok iyi gidiyor diyor
    ab ile müzakereler diyorlar herşey harka diyor
    dolar euro diyorlar sıkıntı yok diyor
    abd diyolar
    ha orada küçük sorunlar var diyo
    nereden bu lurlar bu salakları önce üniversiteye alırlar sonra doçent yaparlar (muhtemelen kısa sürede prof olur)
    sonrada tv lere bilirkişi yaparlar.
    Olmaz ya bir şirket %3 kar etsin ama çalışanları mağdur olmasın diye maaşlara %20 zam yapsın.Bu durumda,işçiyi tv ye çıkarsan işler çok iyi diyecektir haliyle.Yani kazanan tarafa sorunca işler harika gidiyor demesi çok doğal.
    Geçende bir profesörün kuantum fiziği anlattığı semineri gördüm.Birkaç dakika,belgesellerden quantum fiziğini izlediği kadarıyla anlattıktan sonra,şeyhlerin kendi özellikeri olduğunu iddia ettiği,şifacılık,gaipten haber alma vs. unsurların kuantuma uygun olduğunu anlatarak konuşmasını tamamladı.Bir taşla çok kuş vurup hem mürid hem sermaye ihtiyaçlarını karşılamak için kapitalizmin gereklerini yerine getiriyorlar.Kapital sihibi olmak için illaki teknoloji üreteceksin diye bir kural yok ya,farklı yollarla da kapital yapılabilir.
    Teknoloji vs. çok lazım olursa böyle zahmetli ve masraflı işlere girmek yerine dışarıdan almak gibi bir imkan mevcut.Borçlanma imkanı buldukça,alacaklının da uzun vade planlarına uygun davranırsan,al gülüm ver gülüm böyle gider.Borçlanamaz veya alacaklıyla papaz olursan o zaman sıkıntı.

8.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    http://halktv.com.tr/videolar/murat-...arini-acikladi

her gün açılış vb. konuşmaları, miting benzeri toplantılar
    erken seçim garanti gibi
    ama oy oranları ne yapsalar da yetmiyor
    onun için savaş ekonomisi uygulamaları bana da pek mantıksız gelmiyor.
    Aynen katılıyorum. Bu afrin olayı tamamen iç siyasete yönelik bir harekat. Ic siyasete yönelik olduğunu şundan da anlayabiliriz. Basbakan bugün harekat için basın açıklaması yapıyor Bahçeli ile beraber sorulmaz mı Bahçeli'nin ne işi var diye Savunma Bakanı degil genel kurmay başkanı değil. Bu olay tamamen iç siyasete dönük bir harekat.

Sayfa 781/1001 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •