Sayfa 882/1001 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,049 - 7,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. siyaset ilgi alanıma girmiyor hiç anlamam sadece para piyasaları , depremler, iklimler giriyor
    3 alan ile ilgili sorunuz olursa yanıtlamaya çalışabilirim

2.  Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    siyaset ilgi alanıma girmiyor hiç anlamam sadece para piyasaları , depremler, iklimler giriyor
    3 alan ile ilgili sorunuz olursa yanıtlamaya çalışabilirim
    Medyum sen yapay zeka denemesi olabilir misin?. Bize insan olduğunu kanıtlaman gerekse nasıl kanıtlardın?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Medyum nerdesin baba ya
    Ne hikmet i ala ise
    Hahahaha
    Hep olay oluyo
    Öyle damliyon
    Hoj gelding
    Medyumluk iyi iş galiba lan
    Yoksa sadece nick name ise
    I ama sorry
    Sözüm geri
    Euro, parite tuttu 1,17 iken 1,25 i çok yazdım dolarda çuvalladım
    birde bitçiçeği 18/20 binli bir rakam iken solacağını ve kuruyacağını yazmıştım o ne durumda bilmiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Medyum sen yapay zeka denemesi olabilir misin?. Bize insan olduğunu kanıtlaman gerekse nasıl kanıtlardın?
    Zihnini boşalt su gibi şekilsiz ve biçimsiz ol
    çok bilgi para kazandırmaz

5. Sizinle hiç bir şekilde muhatap olmak istemiyorum. Yıllarca yazdığınız yazıları okudukça karakterinizi anladım. Özünde vatanseversiniz lakin, kendini beğenen, kibirli, yukardan bakan , karşı görüşe tahammül edemeyen görüntünüz var. Bu durum sadece size zarar verir.

Bu başlıkta nöbetçi gibi; kimseye göz açtırmıyor ve çok ağır dil kullanıyorsunuz. Öyle babaanne felan da hoş değil. Herkes benim kadar kibar olmaz, üzülürsünüz. Benim için hiç bir sorun yok. Ben kendimden eminim ve kimseyle sorunum yok.

6. Uzun zamandır kafamı meşgul eden bi konu var?
    Danışma isterim.
    İzmirliler niye simite gevrek der?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Uzun zamandır kafamı meşgul eden bi konu var?
    Danışma isterim.
    İzmirliler niye simite gevrek der?
    Sevgili Moruk...

Gene gündemi belirliyorsun...

Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Sizinle hiç bir şekilde muhatap olmak istemiyorum. Yıllarca yazdığınız yazıları okudukça karakterinizi anladım. Özünde vatanseversiniz lakin, kendini beğenen, kibirli, yukardan bakan , karşı görüşe tahammül edemeyen görüntünüz var. Bu durum sadece size zarar verir.

Bu başlıkta nöbetçi gibi; kimseye göz açtırmıyor ve çok ağır dil kullanıyorsunuz. Öyle babaanne felan da hoş değil. Herkes benim kadar kibar olmaz, üzülürsünüz. Benim için hiç bir sorun yok. Ben kendimden eminim ve kimseyle sorunum yok.
    Sen onu ciddiye alma kardeş,hem bi halttan anlamaz hem ahkam keser, suraya gelip Suriye ordusunun afrine izinsiz gireceğini yazan zir cahildir..
    Bu pyd denilen dağ maymunları Mezopotamya eşekleri ve Yahudi artı ABD nin paralı köpeği domuz ırkından gelen pkk li soysuzlar afrinde oldukça zor durumda kalınca Esad ile pazarlık yapıyor , Esad da Şii milis güçlerini linux araçlarla afrine gönderiyor , yersen Suriye ordusu..
    Şartlar da kabaca su şekil;
    tam 52 askeri noktadan ypg çıkacak..
    askerlik yaşı gelmiş her kürt ve arap suriye ordusuna katılacak..
    ypg tüm silahları teslim edecek..
    afrin'de bulunan tüm devlet binaları suriye devletine teslim edilecek..
    bu ballı böreğe kayıtsız kalamayan Esad veya Esed bi kaç capulcuyu göndermiş, rusya ise Esad'a ; bak Esad TSK ***** ....... eline verirse biz görmedik bilmiyoruz demiş, Esad da anasına olan sevgi ve saygısından bu linux li capulculari geri çağırmış, olay bu..
    koskoca Reuters trollemis yani..
    kaynak : eniste'm

Sayfa 882/1001 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •