Sayfa 134/908 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 7259 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Yuzde ellisini 250 milyonu gec hepsine 250 milyon verse bile su an ki degerin 5 kati eder arkadaslar ondan korkmayin ytddddddd

Hiç bir haberi zamanında kap a bildirmeyen yönetimin, bu haberi 3 saatte yalanlamasının amacı ne acaba. Kafamda deli sorular.
    BEN KİMİMKİ YATIRIM TAVSİYESİ VEREYİM, TAVSİYEM OLSA KENDİME VERİRİM. YTD.

3. Baskan cikar gorusulebilir derse bak ozaman sen trabzona ytdddddd

Seans sonunu bekleyeceğim pinochio.
    BEN KİMİMKİ YATIRIM TAVSİYESİ VEREYİM, TAVSİYEM OLSA KENDİME VERİRİM. YTD.

5. Bu haber arkadaslar el cezireden geldi diyorum ki adamlar teklifte bulunacaklar klubun resmi teklif olmadigı için açıklama yetkisi yok

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,055
    teknik direktörümüzün arkasındayız aaaa o da ne gece yarısı teknik direktör gönderilmiş
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Dikkat ettiyseniz trabzonun satilma haberi diyor adamlar trabzonun yuzde 50 sine 250 milyon dolar teklif etcek daha daha teklif olmamis bu haber zaten gelcekti ytddddd durun bi teklif gelsin hep beraber degerlendiririz

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Benim bir adet dahi TS hissem yok.İnşallah haber doğrudur ve hissede olanlar kazanır.Ama şirket bu kadar bekleyip sonrada böyle bir şey yok derse zarar edenler ne der acaba...Bizim borsamız bu yüzden çok sahipsiz..Gazetede bir haber yaptır sonra yalanla.Arada gecen işlemler şaibeli olmazmı?
    Birileri saç baş yolarken birileri ellerini ovuşturuyor.Sebeb olanlar .................... (.)

Sayfa 134/908 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •