Sayfa 207/908 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Eski başkan işi biliyor herhalde ki EL FATIHA deyıp bırakmıştı...

2.  Alıntı Originally Posted by sfli Yazıyı Oku
    Böyle anlarda ne yapılır
    Kendini ne yapmak rahatlatacaksa onu yap kardeş... Yarın ne olacak belli değil... Yarını bırak saatler içinde bi sürü şey değişiyor...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Her gün %5 mis.

4. 2015 fiyatlarına döndük

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,377
    sabır sabır dostlar ben bu sefer olacak diye inanıyorum bu ağaoğlu ipleri eline tam olarak aldığı zaman hareket başlayacaktır kaldı ki usta yönetimi bir çok şey dedi anca kendi batık şirketini halka arz etti gitti umarım bu başkan kurtuluş olur adam atıp tutmuyor gerçekci konuşuyor zaten taban fiyatlara çok uzak değiliz 1,18 tüm zamanların tabanı son 2 yılın en yüksek seviyesi 3,82 darbedeb bir gün önceki fiyatı şu an zirveden 2 tl ekisdeyiz taban fiyattan ,050 kuruş kadar yukardayız mantıklı olun eğer bir sportiflerde kaç yıldr olan hareketler bu sene pek olmadı sadece gsray da oldu fenerde oldu beşiktaş bile onca kar yazdı onca beklenti içinde olmasına rağmen sürekli düşüyor onuda toplamak gerek fenerin tek beklentisi ali koç başka da bir bok olmaz gibi geriye sportiflerde

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ahmet Ağaoğlu: "Borç şu an ₺841M. Yıllık gelirinizin yedi katı borçlanmışsınız. Gelirinizin %60'ı faize gidiyor. Çapraz kurdan şöyle böyle dememeli kimse. Gelirinizle bunu yedi yılda indirme şansını yok. Giderler de yıllık ₺200M üzerine çıkıyor."

Ahmet Ağaoğlu: "Bütün bu olumsuzluklar içinde benim tek şansım şu; tek aday olarak gittiğimiz için çok iyi bir yönetim kadrosu oluşturduğumuzu düşünüyorum."
    Bu şartlar altında kurtuluşu imkansız gibi. Stat açılmaya yakın 3.20 seviyelerinde idi. Bugün ise durumu içler acısı. Hisse fiyatı düşmüş bilançolarda gelirde veya bir proje yapılıp gelir getirecek bir durum yapılsa, bu işin sonunda korkulacak bir şey Yok. Trabzonspor’unda Galatasaray gibi malk,mülk Ne varsa değerlendirip bedelli ile kurtulması lazım. Şimdi ne bedellisi diye yükselmeyin. Artı eldeki yetenekleri acilen satmak gerekiyor. Ben zararına ve Galatasaray’ın bedellisi için sattım. Çok az kaldı ve tekrar alım yapacağım ama şimdilik bir ışık göremiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Damador Yazıyı Oku
    2015 fiyatlarına döndük
    Neye inanıyorsunuz? Beklentiniz nedir mesela... stat açılış vs vs.. hepsi berbat çöp oldu.. katar a satış için alım yapmıştım ama o da muharrem gibi hikaye oldu ,belki en büük kıyağı katar işi olurdu onu da beceremedi.. velhasıl dostlar zararına verdik gitti.. bu da bana ders olsun.. hakikaten ts pismanliktir.. #tspor bizi ts den soğuttu... olumlu haber pompalayan gergedanlar kimsenin ahını almayın yazıktır gunahtir... bu hisseden bi halt olmaz... #tspor a elveda ; kalan dostlara sabır dilerim inşallah tez zamanda kurtarirlar zararı...
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    sabır sabır dostlar ben bu sefer olacak diye inanıyorum bu ağaoğlu ipleri eline tam olarak aldığı zaman hareket başlayacaktır kaldı ki usta yönetimi bir çok şey dedi anca kendi batık şirketini halka arz etti gitti umarım bu başkan kurtuluş olur adam atıp tutmuyor gerçekci konuşuyor zaten taban fiyatlara çok uzak değiliz 1,18 tüm zamanların tabanı son 2 yılın en yüksek seviyesi 3,82 darbedeb bir gün önceki fiyatı şu an zirveden 2 tl ekisdeyiz taban fiyattan ,050 kuruş kadar yukardayız mantıklı olun eğer bir sportiflerde kaç yıldr olan hareketler bu sene pek olmadı sadece gsray da oldu fenerde oldu beşiktaş bile onca kar yazdı onca beklenti içinde olmasına rağmen sürekli düşüyor onuda toplamak gerek fenerin tek beklentisi ali koç başka da bir bok olmaz gibi geriye sportiflerde

Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Giden gelmiyor hesabı,
    Düşen çıkmıyor... yeter artık...
    Öleceksek ölelim artik��
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 207/908 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •