Sayfa 381/908 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by sfli Yazıyı Oku
    TSPOR.R (Kaydi Pay, Kapanış tarihi : 26/02/2019)

Arkadaşlar bedelliye katılmak istemeyenler için rüçhanları satma günü en son 26/02/2019 mıdır? Bu tarihe kadar rüçhanları satmayanların bedelli parasını yatırması için son tarih 04/03/2019 mudur?
    Bende Bedelliye katılmayanlar rüçhan ları tsporR leri 26 şubat'a satmaları gerekiyor diye duydum.
    ne kadar doğru bilmiyorum.
    şu bir gerçekki şu kritik zamanda bile
    yazan çizen kalmadı... Eyvah Eyvah vah vah...
    vay halimize vay...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

2.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    ulan bir de sabahtan beri yanlış hesaplıyormuşum

0,8 ile çarpıyorum 8400 hissemi, yav diyorum iyi, 5-6 bin lira alacağım. 0,08 olduğunu esgeçmişim

meğer 500-600 tl imiş 8400 adet hissenin rüçhanı. hahahah komedi

bedelliye girmemek büyük kayıpmış meğer. ama yapacak bir şey yok. para yok...
    Bedelliye girmemek neden kayıp olsun? Tahta 1.04 kapadı belki yarın 1 tl, piyasadan istediğiniz kadar alabilirsiniz zaten.
    Kolay olacak mı? -Hayır
    Buna değecek mi? -Kesinlikle evet

3. Ah takımım ne hallere
    Düştü şampiyonluk beklerken bundan sonra maç kazanabilecek mi diye bakar olduk

Tspor

Alıntı Originally Posted by sfli Yazıyı Oku
    TSPOR.R (Kaydi Pay, Kapanış tarihi : 26/02/2019)

Arkadaşlar bedelliye katılmak istemeyenler için rüçhanları satma günü en son 26/02/2019 mıdır? Bu tarihe kadar rüçhanları satmayanların bedelli parasını yatırması için son tarih 04/03/2019 mudur?
    Arkadaşım rüçhanları en son 26.02.2019 Tarihine kadar sattınız sattınız satmadınız bedelliye katılmak istiyorsanız 04.03.2019 son gün olmak üzere Hisselere adet başı 2 TL yatıracaksınız ha eğer almıyorsanız para yatırmıyorsanız yandı rüchanlarınız 26.02.2019 da satmalıydınız. ben 350 Binin üzerinde bu Tspor dan zarar ettim şimdi bedelliye katılacak param da yok battım Allah yardım etsin bana ve benim durumumdaki herkese.

Yatırım Tavsiyesi Değildir (YTD) zaten batmışım salaklığımdan bide size yatırım tavsiyesindemi bulunacam kendi kararınızı kendiniz verin bide çalıştığınız aracı kurumdan her zaman destek alın arayın çekinmeyin işleri size yardımcı olmak..

5.  Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    Bedelliye girmemek neden kayıp olsun? Tahta 1.04 kapadı belki yarın 1 tl, piyasadan istediğiniz kadar alabilirsiniz zaten.
    Bölündüğünde hissede değilsen doğru..

6.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Bölündüğünde hissede değilsen doğru..
    Hayır bölündüğünde hissedeysen de doğru. Bedelliye girmemenin neresi kayıp? Rüçhanları sattığını varsayarak konuşuyorum tabi. Bedelliye girip 1 tl vermek isteyen yarın tahtadan istediği kadar alabilir. Bölündüğünde hissede olsan da olmasan da.
    Kolay olacak mı? -Hayır
    Buna değecek mi? -Kesinlikle evet

Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    Hayır bölündüğünde hissedeysen de doğru. Bedelliye girmemenin neresi kayıp? Rüçhanları sattığını varsayarak konuşuyorum tabi. Bedelliye girip 1 tl vermek isteyen yarın tahtadan istediği kadar alabilir. Bölündüğünde hissede olsan da olmasan da.
    rüçhan dediğimiz çerez parası bile değil zaten. satsak nolur yaksak nolur da...

bedelliye girmeme nedenim para olmaması, 1 tl'den de alamam yani

8.  Alıntı Originally Posted by Omer13 Yazıyı Oku
    Arkadaşım rüçhanları en son 26.02.2019 Tarihine kadar sattınız sattınız satmadınız bedelliye katılmak istiyorsanız 04.03.2019 son gün olmak üzere Hisselere adet başı 2 TL yatıracaksınız ha eğer almıyorsanız para yatırmıyorsanız yandı rüchanlarınız 26.02.2019 da satmalıydınız. ben 350 Binin üzerinde bu Tspor dan zarar ettim şimdi bedelliye katılacak param da yok battım Allah yardım etsin bana ve benim durumumdaki herkese.

Yatırım Tavsiyesi Değildir (YTD) zaten batmışım salaklığımdan bide size yatırım tavsiyesindemi bulunacam kendi kararınızı kendiniz verin bide çalıştığınız aracı kurumdan her zaman destek alın arayın çekinmeyin işleri size yardımcı olmak..
    Bilgi için teşekkürler.

Katılamayacaklar rüçhanları 26.02.2019 tarihi seans bitimine kadar satmalılar. Satmazlarsa 04.03.2019 tarihi seans bitimine kadar "rüçhan sayısı * 2 tl" tutarı kadar parayı hazır bulundurmalılar. Yoksa rüçhanlar yanar.
    Anladığım bu.
    Sizin adınıza üzüldüm, bende kendi çapımda çok zarardayım.

Sayfa 381/908 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •