Sayfa 904/908 İlkİlk ... 404804854894902903904905906 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
     Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    Konu trabzon olunca herşey mümkün bu ülkede...
    aynen,zamanında bu dallamalar değilmiydi kefenlen karşılama yapanlar,şimdi ödülünü alıyorlar,daha bedellisine girmem alsın başına çalsın,futbol yok olmuş mok gibi futbolu var,guya fbyi yendiydi,yendide ve oldu 23 puan fark takmışlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
     Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    İhlas hisseleri de bedelli açıklayınca onlarada en kısa sürede onaylıyor. Adese ittifak hol. kombasan hol. bunlarda en kısa sürede bedelli onayi alanlardan.kombasan bera olarak adını değiştirdi ittifak ise loras diye değiştirdi isim değişsede söğüşlemeye devam .ittifak yani loras yine bedelli yaptı

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen kardeşim,yobazlar kollanır hale geldi bu ülkede.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
    3 ayrı banka hesabım vardı,verdiği R'lerin hepsini sattım kızdığım için,sadece E hisselerini bıraktım,bu puştlara bedelli parası yok cehenneme kadar yolu var,bu zamana kadar kızmamıştım,bundan sonra yokum ve bizler enayi değiliz...ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    3 ayrı banka hesabım vardı,verdiği R'lerin hepsini sattım kızdığım için,sadece E hisselerini bıraktım,bu puştlara bedelli parası yok cehenneme kadar yolu var,bu zamana kadar kızmamıştım,bundan sonra yokum ve bizler enayi değiliz...ytd.
    Biz kullanmayınca kendileri kullanıyorlar sonra mal kendilerinde olduğu için yukarıya rahatça sürüyorlar sonra bir hikayeyle malı yıkıyorlar. Bende iki sene önce pekergyo bedellisine yakalandım fiyatı 1.20 iken şahane Spk mız yüzde 400 bedelliye izin verdi hisse bölündü rüchan eski ne varsa zararına sattım yarı yarıya zarar ettim kendileri topladılar ve şuanki fiyatını otuz liranın üstünde peker holgingi halka arz edeceklermiş o zaman 1 liralık hisseyi 30 liradan yıkmanın planını yapıyorlardır. Bedelliye yakalanma olayı Adese Ittifak holding(lorasholding yine bedelli yaptı bu sefer bende yoktu akıllandım galiba) ihlaslarda başıma geldi .bunlara yaklaşmıyorum bedeli yapabilecek halka açıklığı yüksek olanlardan uzak duruyorum

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
    1.90 sınırına dayadılar sert satışla 175 yaptırdılar,bedellisine girmedim sadece E hisseye takviye yaptım,bayağıda yaptım 20-25 k falan,çünkü geberik bjk olmuş 60,bune yahu,bu hisseyi katlamış bölmüş parçalayıp yıkım yapmış fiat olarak,bunu burada bırakmazlar sporların en kelepir hissesi,şu anki baskı satılmayan R'ler,önceden hepsini satıp E almıştım,bekliyoruz inatlan,zarar yok karda pek yok öylesine elimizde tutuyoruz.

6. Bence en az 4 tl olması lazım 3. Olarak liği kapatırsa ytd

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
     Alıntı Originally Posted by BPP Yazıyı Oku
    Bence en az 4 tl olması lazım 3. Olarak liği kapatırsa ytd

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ama önce 2 üstüne atması lazım,bjk bile 64 üstünde bunun gibi beklentiside yok 30 katı yukarıda neredeyse,bu böyleden şampiyonluk yarışın fb ve gs ipleri kopardı bundan 26 puan yukarıdalar bu 3 sırada,fb 100 üstünde gs daha 8 bile değil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
    191 yapıp 180 yapması düşündürücü,bu fırıldak lazoliler sanırım hisse satıyorlar,bilemiyorum ellerinde R kaldımı

Sayfa 904/908 İlkİlk ... 404804854894902903904905906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •