Sayfa 412/908 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Yazdığın gibi cuma p.tesi günü 130 a gelse gelince ye kadar zaten tahtadan direk alış emri veren çakallar çok olur bedelliden alıp beklemenin bir anlamı yokki!!! seansı izlerken direk alırsın...
    diyelimki cuma hisse 1.2 acip 1.3 e dayandi benimde elimde 0 ederli ruchan var ve gidip bedelliden 1 tl ye ayni hisseyi aalabilirim su durumda mantikli olur bakalim oyle bisey yapacaklarmi en azindan. Tahtanin icine eden a1 capitalle gedik. Ilk siraya yaziliyorlar emirlere. Mesela 1 e 1milyon satis 0.99 a 1milyon alis koyuyor ve adamlar bu sekilde hem baski kjruyorlar hemde para kazaniyorlar. Gozlemim bu sekilde. Ytd

2. arkadaşların fikrine katılıyorum,eğer bedelliden para bekliyorlarsa hisseyi en azından 1.15-1.20 ye çekmeliler , cuma veya pazartesine kadar...

3.  Alıntı Originally Posted by Sertan61 Yazıyı Oku
    arkadaşların fikrine katılıyorum,eğer bedelliden para bekliyorlarsa hisseyi en azından 1.15-1.20 ye çekmeliler , cuma veya pazartesine kadar...
    Sadece tahminen söylüyorum çekmeyecekler sanki.... Başka bir hesap var bu işin altında gibi...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by meksikali Yazıyı Oku
    diyelimki cuma hisse 1.2 acip 1.3 e dayandi benimde elimde 0 ederli ruchan var ve gidip bedelliden 1 tl ye ayni hisseyi aalabilirim su durumda mantikli olur bakalim oyle bisey yapacaklarmi en azindan. Tahtanin icine eden a1 capitalle gedik. Ilk siraya yaziliyorlar emirlere. Mesela 1 e 1milyon satis 0.99 a 1milyon alis koyuyor ve adamlar bu sekilde hem baski kjruyorlar hemde para kazaniyorlar. Gozlemim bu sekilde. Ytd
    öyle bişey olsa benimde 20.000 rüçhanlarım duruyor. P. tesi son gün 40.000tl yatırır 40.000 lot u alır, tekrar satış verir 52.000 tl yi alırım. keşke öyle olsa... ağzından bal damlıyor... fakat sanmıyorum. Oysaki ben haftaya 0.80 küsür lerden almayı hedefliyorum...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

5. Hayaller hayaller bunlar fonunun nerde kullanacağını bile açıklamışlar birilerine verip çoktan bedelli parasını almışlardır

6. 04 Mart gününe kadar hisseyi 1lira üzerinde tutmalari gerekmiyor mu?
    Bedelliye girecekler vazgeçmesinler diye?

yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by antalya899 Yazıyı Oku
    04 Mart gününe kadar hisseyi 1lira üzerinde tutmalari gerekmiyor mu?
    Bedelliye girecekler vazgeçmesinler diye?

Gerekmiyor birilerine devir yaptıysalar sallamazlar hatta işlerine gelir rüçhanlar onlara kalır sonra 1 üstüne atıp millete gene verirler burası las Vegas Trabzonspor

8. Nereden bakmak istiyorsan sana resmi oradan gösteriyorlar.akillarda milyon sorucuklar.
    Satılamayan ruchanlari kulüp nasıl alacak?bu soruya yoğunlaşmak gerek diye düşünüyorum.acaba o hisseleri katarlilarami satacaklar?ytd

Sayfa 412/908 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •