Sayfa 417/908 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Ağaoğlu bir ????!bu adam bataktır şakın bulaşmayın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    20.000 rüchanlarım duruyor. çöp'e gidecek... haa p.tesiye 1.30 u görürse hemen hesasa parayı yatırıp 40.000 lotumu hiç düşünmeden alırım... gün ola harman ola...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

3. Transfer yasağı 31 ocaktan itibaren kalkmıştı zaten. Gelmesi muhtemel yeni yasakları savuşturduk diyor adam.. Değişen bir şey yok yani

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar bedelli bitti mi ..1 liradan alış girsem normal verir mi..

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetak Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bedelli bitti mi ..1 liradan alış girsem normal verir mi..
    Verir.. Sizin için bir engel yok... Bedelli 4 ünde bitecek.. Ancak elinde rüçhan olan için bu tarih... Siz yeni hisseden 1 ₺ den alabilirsiniz bu size bedelli ile ilgili herhangi bir sorumluluk getirmez

6.  Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Verir.. Sizin için bir engel yok... Bedelli 4 ünde bitecek.. Ancak elinde rüçhan olan için bu tarih... Siz yeni hisseden 1 ₺ den alabilirsiniz bu size bedelli ile ilgili herhangi bir sorumluluk getirmez

üstadım çok teşekkürler...1 den alıp düştükçe eklemeyi düşünüyorum...t.s...1,00 ve altı kaçırılmaz diye düşündüm...orta vade alınabilir.....çok teşekkürler bilgi için..bol kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by mehmetak Yazıyı Oku
    üstadım çok teşekkürler...1 den alıp düştükçe eklemeyi düşünüyorum...t.s...1,00 ve altı kaçırılmaz diye düşündüm...orta vade alınabilir.....çok teşekkürler bilgi için..bol kazançlar.
    Rica ederim. Üstat değil tspor zedeyim arkadaşım. Size de bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    play store den KAP (kamu aydınlatma platformu)
    programını indirip istediğin hisseyi seçip o hisseler hakkında haber düştüğü an anında haberdar oluyorsun. paylaşmak istedim...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 417/908 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •