Sayfa 418/908 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    play store den KAP (kamu aydınlatma platformu)
    programını indirip istediğin hisseyi seçip o hisseler hakkında haber düştüğü an anında haberdar oluyorsun. paylaşmak istedim...
    Teşekkürler,

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetak Yazıyı Oku
    üstadım çok teşekkürler...1 den alıp düştükçe eklemeyi düşünüyorum...t.s...1,00 ve altı kaçırılmaz diye düşündüm...orta vade alınabilir.....çok teşekkürler bilgi için..bol kazançlar.
    sportiflerin grafiklerini inceledim ve grafiklerine göre içlerinde en düşük olanı bu. neredeyse halka arz fiyatı diyebiliriz. ucuz diye alsak acaba çok uzun bekletir mi? sonuçta bu sportifler tamamen spekülatif. Üretim yok, kar payı yok yani kısaca yok oğlu yok

3.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    20.000 rüchanlarım duruyor. çöp'e gidecek... haa p.tesiye 1.30 u görürse hemen hesasa parayı yatırıp 40.000 lotumu hiç düşünmeden alırım... gün ola harman ola...
    Sn because sizi bayağı tecrübeli biri olarak düşünüyordum ts hissesine nasıl bulaştınız anlamış değilim.Ben en son 1.59 dan ocak 18 gibi çıkmıştım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Hiç sorma... zararlarımızı unutuyoruz, kârlarla avunuyoruz. kaybediyoruz kazanıyoruz/kazanıyor uz kaybediyoruz... Bu kısır döngü devam edip gidiyor... Sonuç hüsran... maliyetimi kurtarırsam
    bir saniye durmam modundayım şuan... selamlar...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Satilamayan ruchanlari klup piyasada satmaya baslayinca hisse daha da cok dusermi?

"Hicbir zaman kaybetmem.Ya kazanırım ya da öğrenirim."

NELSON MANDELA

6.  Alıntı Originally Posted by kemer77 Yazıyı Oku
    Satilamayan ruchanlari klup piyasada satmaya baslayinca hisse daha da cok dusermi?

"Hicbir zaman kaybetmem.Ya kazanırım ya da öğrenirim."

NELSON MANDELA
    A1 ve gedik bişeyler satıyor kaç gündür satılamayan rüçhanlar birilerine satılmıştır kafanı yorma bir telefona bakar 50-60 milyon bu piyasada çerez parası bazıları için
    1.50 den alanlar 1 den satarmı bunlara satmaz eee adam uğpraşmadan 30-40 milyon lotu 1 liradan cebe koyar hesap basit malı topladılar
    Amaç zaten buydu rüçhanların 0 olmasından belliydi bu saatten sonra 0,70 te olur 5 de olur

7. Genelde 1 altı olmaz deniyor. Evet eski hisse olsaydı bu seviyeler mümkün değildi çünkü piyasa değeri 100 milyon tl olacaktı. Ama şuan 300 milyon tl piyasa değeri var. Eski piyasa değerlerine gelirmi gelme ihtimali yokmudur. Hise tarihinin en dibinde ama piyasa değeri yükselmiş. Şu bedelli işi kolayca piyasa değerini şişirmeye yarıyor sanırım.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Genelde 1 altı olmaz deniyor. Evet eski hisse olsaydı bu seviyeler mümkün değildi çünkü piyasa değeri 100 milyon tl olacaktı. Ama şuan 300 milyon tl piyasa değeri var. Eski piyasa değerlerine gelirmi gelme ihtimali yokmudur. Hise tarihinin en dibinde ama piyasa değeri yükselmiş. Şu bedelli işi kolayca piyasa değerini şişirmeye yarıyor sanırım.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    piyasa değerini şişirmeye bedavaya hisseye konmaya malı toplu hale getirmeye büyük tokat öncesi hazırlık yapmaya herşeye yarıyor bu milyon lotları kaç gündür ky almıyor herhalde mesela tek kalem geçen gün iki aracı kurum 4 milyon lot çekti eskiden olsa tavandı yani maliyetleri burada büyüklerin aşağı salar mı o kesin yukarı yapar mı onun zamanı var gibi ama tek pozitif nokta ky nin bedelli sürecine girmemesinden dolayı ky de çok mal yok gibi zaten bütün hisselerde geçerli olan mal onlardaysa gider ky deyse düşer

Sayfa 418/908 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •