Sayfa 419/908 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Ha ha sahtecilik dolandırıcılık herşey var gidin paranızı çöpe atın bunlara yatırmayın

2. Bu saatten fazla şikede evet ya bu işler bitmilşll komedi komedi hadi iyi işler

3. Bu kağıdı para yatıran ya benim gibi aptaldır yada benim gibi beyin özürlüdür bunlara Para yatıran öküzdür benim gibi 0.79 dönüş yapar sevinirsiniz ams ebenizin kar yağar

4. bu şekilde bedelli biter ve sonrasında da ikincil pazarda da alan olmazsa tam bi fiyasko olacak bedellisi tsporun ve iyi de olacak her önüne gelen bedelli yapmasın artık yeter. hele ki spor hisseleri düşün artık yatırımcının cebinden yeter. hazıra dag dayanmaz demiş atalarımız. şu durumda bedelli fiyasko olursa neler olur sn arkadaşlar bunları konuşmamız lazım. sanki bu adamlar kimsenin bedelliye katılmasını istemiyorlar istemediler. ytd

5. 1₺ abone ettiler tahtayı. Grafik gel bana gel desede iyi düşünmek lazım bizim gibi yakalananları ne kadar bekletir Allah bilir. Umarım daha fazla üzmez...

6. Yeni hafta yeni umutlar
    31 Mart Yerel Seçim anketimize bakmadan ve katılmadan geçmeyin derim...
    Çok ilginç sonuçlar var....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post3222246

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. Rüçhanları satamayanların hesabından temerrüt adı altında yüksek faizle kredi çekilmiş diye yorumlar var başka platformlarda.

"Hesabımda para yok, satılmazsa satılmasın kalır rüçhanlar" diyenlerin hesapları bakiye olarak eksiye geçmiş. Doğruluk payı var mı arkadaşlar, bilgisi olan var mı?

8. Evet sermaye arttırımı bitti bende fikrimi yazmak istedim; kulüp bu bedeliye katilmamizi istediğini düşünmüyorum, amaçları para toplamak değil, oylr olsaydi 1,20 bile isteseler fiyati tutarlar ve buyuk katilim saglarlardi ama amac ruchanlarimizi sifir bedelle alip dolaşımdaki hisse oranını düşürmekti. Bunuda büyük oranda gerçekleştirdiler diye düşünüyorum, tahminen kendi paylarını %65 çıkarmışlardır. Turkiyede artik adaletin, şeffaflığın olmadığını herkes biliyor, haliyle spk vs hikaye kurumlar, öyle olmasa kulübe sorarlar sen şu 30 milyon ödemeyi nereden buldun? Sermaye arttırımına parayı nereden buldun? Hepsi hikaye. Kulüp bugün, yarın çıkar der para surdan gelecek cart curt ama aslında o parayı önceden alıp bu operasyonu gerçekleştirdiler tabii en son duduklenen bizlerim haberi olucak. Sonuç olarak bence kulüp kendi adına çok güzel sermaye arttırımı gerçekleştirdi, olan herzamanki gibi bize oldu. Düşecek hisseyi elimize verip 9 yildir taşıtan köpek sürüsü, beklenti varsa ve çıkacaksa elimizdeki hisseye giz koyup, çalıp öyle yukarı taşıyacaklar. Bu ülkede dertsiz başına dert arayan borsaya girsin, hiçbirşey bilmiyorsan git dolar al kafan rahat etsin. Herkese selamlar, hakkımızda hayırlısı.

Sayfa 419/908 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •