Sayfa 906/906 İlkİlk ... 406806856896904905906
Arama sonucu : 7248 madde; 7,241 - 7,248 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    TS ye sağlam bir ceza gelecek. bu seneyi kapatır seneyede sirayet eder.
    bence her ikisinede ceza var fenerliler de tahrik ediyor ama ikiside beter olsun

2. katılmıyorum size. sahaya bir sürü yabancı madde yağıyor, futbolcuların ve teknik direktörün kafasına taş geliyor ve adamlar bu ortamda bile maçı kazanmayı başarıyor. böyle bir ortamda maç mı oynanır ? sahanın ortasında sevinmeleri tahrikse bu dünyanın her ülkesinde bu şekilde. burada en büyük suçlu hakemdir. maçı çok önceden tatil edip 3-0 hükmen bitirecekti maçı. bence trabzon bir alt lige düşürülmelidir ivedi olarak. çünkü bu lige yakışmıyorlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,211
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    katılmıyorum size. sahaya bir sürü yabancı madde yağıyor, futbolcuların ve teknik direktörün kafasına taş geliyor ve adamlar bu ortamda bile maçı kazanmayı başarıyor. böyle bir ortamda maç mı oynanır ? sahanın ortasında sevinmeleri tahrikse bu dünyanın her ülkesinde bu şekilde. burada en büyük suçlu hakemdir. maçı çok önceden tatil edip 3-0 hükmen bitirecekti maçı. bence trabzon bir alt lige düşürülmelidir ivedi olarak. çünkü bu lige yakışmıyorlar.
    Takımın suçu yok,suç yönetimde seyircide,klasik laz sipor,ruslar tarafından devşirme,osmanağa bizi kurtarmaya gelmedi diye giresuna düşman,ali şükrü davası bahane,oysa ali şükrü giresun çocuğu,sadece tirabizon milletvekiliydi ve hilafetçiydi,körmüydü gözleri bir alayda siz kursaydınızya,osman ağa 2 alay kurdu 42-47 adıda gönüllü alaydı hepside giresunluydu çepniydi,çepni demek eski deyimce oğuzların öncü kolu savaş yeteneği olan bir koldu bunu kurtuluş savaşındada yaptı %90 kısımı vatanı için şehit oldu cumhuriyetin kurulmasında çok payı vardır,haymana düşmek üzeyiydi orayı kurtardılar ordunun gücüne güç kattılar,afyonda öyleydi orada alay tamamen şehit düştü,42 haymanada 47 afyonda Atamızın önderliğinde yunan ***ini izmirde denize döktük,nereden nereye bağladın dersen çünkü özlerini biliyorum,zaten bulunduğu mevki pontus diyarıydı,yani herkese zıt bir toplumdur sadece giresuna değil,tabiki çok dürüstleride vardır onlar merttir,benim damadın biriside trabzonludur,olarda zıttır böyle toplumlarına oda ve aileside der bunların kanı bozuktur der.

4. Bu Ertuğrul Doğan efendinin atıp tutmasına bağırıp çağırmasına bakmayın siz Trabzonspor-Fenerbahçe maçındaki olaylar hepsi danışıklı dövüş ,düzmece,senaryo,tiyatro,orta oyunu herkes rollerini çok iyi oynamıştır yani olaylar bahane Trabzonspor hisseleri satış baskıları şahane endeks öyle önemli ahım şahım düşmediği halde hisse fiyatı 1.91 den 1.39 tl'ye düşürülüyor ama ağızlarını açıp şirket yöneticilerini uyaran bir Allah'ın kulu Spk'lı yada Bist'li yönetici yok 1.90 tl'den maliyetlenen bir küçük yatırımcının kayıplarına,zararlarına,mağduriyetine bakarmısınız sonrada çıkıyor Trabzonspor başkanı dürüstlükten ,adaletten,hakkaniyetten,iyi adamlıktan,insanlıktan bahsediyor sürekli duygu sömürüsü yapıyor benim hisse maliyetim 6.75 tl Ertuğrul Doğan efendi ne olacak bu iş benim zararlarımı kim karşılayacak birde hala uğraşıyorsun hisse fiyatını 1.00 tl'ye düşürmek için bahane aramaya çünkü senin bedelliden sonraki ortalman 0.90 kuruş..Allah sizi ıslah etsin ..Asla al sat tavsiyesi değildir ben bu şahıslara hiç ama hiç güvenmediğimi tekin olmadıklarını söylüyorum çünkü benim canımı çok fena yaktılar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,211
     Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Bu Ertuğrul Doğan efendinin atıp tutmasına bağırıp çağırmasına bakmayın siz Trabzonspor-Fenerbahçe maçındaki olaylar hepsi danışıklı dövüş ,düzmece,senaryo,tiyatro,orta oyunu herkes rollerini çok iyi oynamıştır yani olaylar bahane Trabzonspor hisseleri satış baskıları şahane endeks öyle önemli ahım şahım düşmediği halde hisse fiyatı 1.91 den 1.39 tl'ye düşürülüyor ama ağızlarını açıp şirket yöneticilerini uyaran bir Allah'ın kulu Spk'lı yada Bist'li yönetici yok 1.90 tl'den maliyetlenen bir küçük yatırımcının kayıplarına,zararlarına,mağduriyetine bakarmısınız sonrada çıkıyor Trabzonspor başkanı dürüstlükten ,adaletten,hakkaniyetten,iyi adamlıktan,insanlıktan bahsediyor sürekli duygu sömürüsü yapıyor benim hisse maliyetim 6.75 tl Ertuğrul Doğan efendi ne olacak bu iş benim zararlarımı kim karşılayacak birde hala uğraşıyorsun hisse fiyatını 1.00 tl'ye düşürmek için bahane aramaya çünkü senin bedelliden sonraki ortalman 0.90 kuruş..Allah sizi ıslah etsin ..Asla al sat tavsiyesi değildir ben bu şahıslara hiç ama hiç güvenmediğimi tekin olmadıklarını söylüyorum çünkü benim canımı çok fena yaktılar..
    aynen,bedelli paralarına çöktüler,zamanında sadri şener nasılsa bunlarda onun yolundan gidiyor,sadri yine hisseyi 30 yapıp düşürmüştü,bunlar hiç mok yapmadan düşürdü,normalde hissenin yeri 3 olmalıydı bedelli sonu,onlar ne yaptı 1.40 altına indirdi,geberik bjk bile 70 cıvarı üstelik hiç beklentisi bile yok,resmen insanın aklı duruyor,şu aralar sermaye artırımı dedikoduları var,sanırım yine bedelli peşindeler,yani hiçbir mok yapmadan yatırımcıyı tırtıklama peşindeler

1,39-1,40 tan kaç kişi cesaret edip alabildi
    insan sportiflere hiç güvenemiyor yarın ne olur kimse bilemez
    ama artık ibre yukarı dönmeli sadece bir his

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,211
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    1,39-1,40 tan kaç kişi cesaret edip alabildi
    insan sportiflere hiç güvenemiyor yarın ne olur kimse bilemez
    ama artık ibre yukarı dönmeli sadece bir his
    Ben aldım,oturup 1 altına inmesini baklemek caiz değildir herhalde,çünkü endex onbine dayanmış fk olarak çöp fiatı sayılırdı,50 k lotum vardı,birazını 1.60 üstü okuttum maliyeti 1.50 altına indirdiğim için,eskiye oranlan düşük sayılır,sebep borsaya güvenim yok ondan,2010 sonundan beri daha yüklüce yokum borsada,zamanında daire bile satıyordum,sattığım dairelerden borsada guya iyi vurduk derken,250-300 bin arası okuttuğum daireler şimdi 3-5 milyon arası,5 daire desek şimdi 15-20 milyon,ama borsada vurduğum para 10 yok

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ben aldım,oturup 1 altına inmesini baklemek caiz değildir herhalde,çünkü endex onbine dayanmış fk olarak çöp fiatı sayılırdı,50 k lotum vardı,birazını 1.60 üstü okuttum maliyeti 1.50 altına indirdiğim için,eskiye oranlan düşük sayılır,sebep borsaya güvenim yok ondan,2010 sonundan beri daha yüklüce yokum borsada,zamanında daire bile satıyordum,sattığım dairelerden borsada guya iyi vurduk derken,250-300 bin arası okuttuğum daireler şimdi 3-5 milyon arası,5 daire desek şimdi 15-20 milyon,ama borsada vurduğum para 10 yok
    kendi evinde yenilmeye devam ederse 1 in altı caiz
    sportifler kaç daire okuttuğuna da bakmazlar

Sayfa 906/906 İlkİlk ... 406806856896904905906

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •