Sayfa 210/363 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Hiç iyi beklentim kalmadı.daha önceki satışların da anlamı buymuş.bence bu para batmış.çoktan paranın dönmeyeceğini anlamışlar.

2. Bizler de neden sürekli satış geliyor diye sebeb arıyorduk.bu tahtada daha mal yiyenler kaçacak.

3. GARFA - Garanti Faktoring

Alıntı Originally Posted by ISIKLAR Yazıyı Oku
    Tabii piyasadaki kötü havadan başka para verdikleri şirketlerden de para dönmeme durumu olabilir.Bu durum da tahta için olumsuz.
    Arkadaşım öyle bir yazıyorsunki yanlış anlama, ütfen,borsaya açık tek faktoring bumu,garfa harici piyasaya para veren başka faktoring yada leasing yokmu,

Şirket paranın tasfiyesi için adımları atıcak muhtemelen,elindeki teminatlar garantiler nedir ne deyildir detayını bilmiyoruz,nekadarını alır,hepsinimi alır,belli miktarınımı alır ilerde belli olcak,

Piyasadaki kötü havadan dolayı para dönmeme durumu olursa,diğer faktoringlerdede leasing lerde olur olucak ozaman,

Diğer faktoringler son düşüşde nerdeyse bir ikisi hariç nerdeyse hepsi 120.000 endeks seviyelerinde,piyasa kötü diyelim sadece garfayamı kötü,

Garfa kötü havadan dolayı batacak ise diğerleride batacak,

Elinde garfa var yok bilmiyorum,garfa ciddi biçimde düşmüş çok uzun vadeli desteğine çekilmiş ordan tepkisini çok olmasada vermeye başlamış,hisse düşmüyor,sanki hisse illaki düşsün diye yazıyorsunuz,

Garfanın bu anormal anormal olumsuz ayrışmış olması hem birçok borsa hisssinden ama asıl olan lesasing faktoring şirket hisselerine göre fazla fazla olumsuz ayrıştı,diğer faktoringler yazdığım gibi nerdeyse 1 2 si hariç nedeyse hiç düşmedi,

Garfanın hem endekse hem sektörüne göre olumsuz ayrışmasında gereksi satış yemesinde dur durak bilmeyen düşüşünde bu haberde bar idi muhtemelen,

Tekrar yazayım Piyasa kötü ise paralar dönmeyecek ise sadece garfadamı dönmeyecek,sadece faktoring sektöründemi dönmeyecek,

Başta yazdığımı yazayım yine,yanlış anlama tekrar,yazdıkların fikirlerin bende fikirlerimi dile getirdim birazda yorum ekledim.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 70milyon parası geri dönmemiş.geri de dönmesi beklenmiyor.bunu zarar yazacak.diğer şirketleri bilmem.70milyon gibi bir miktarı kaçırmış çalışanlar.bir 70 daha gelebilir mi.gelebilir,piyasadaki durgunluk ve güçlüklerden.bu miktar bu şirket için çok fazla.ben bu fiyatı bu durumda yüksek buluyorum.başka biri de uygun bulabilir.fikrimizi söyleyeceğiz burası bunun için var.

5. GARFA - Garanti Faktoring

Siz ve sizin gibi düşüneneler satıp çıkmalı,fikirleri doğrultusunda satmalı,garfanın ciddi olumsuz ayrışması ,ciddi şekilde düşmüş olması harici dahada düşecek diyenelerin fikirleri ,düşünceleri ve beklentileri doğrultusunda kağıtda olmaları bu saatden sonra onlar için zor zaten,satmaları doğru olur,
    Olumsuz düşünceye sahip olmayanlar ,fazla fazla satıldı hisse diyenler ,olumsuz beklentiler satıldı uzun vadeli desteğine kadar kısa sürede geldi,bu ekstra olumsuz ayrışma artık bitti ,satıldı diyenler,onlarda fikirleri doğrultusunda beklemeli kesinlikle.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : toibek; 02-07-2018 saat: 22:20.

6. Ben zaten istesem de satamam zarar çok fazla mecbur bekliyorum, kağıdı dandik hale getiren dandik yönetimi de alkışlıyorum    

7. Ben zaten istesem de satamam zarar çok fazla mecbur bekliyorum, kağıdı dandik hale getiren dandik yönetimi de alkışlıyorum

8. Hisse kendi değerinden kaybediyorsa, yönetim kötü yönetip keyfi zarar getiriyorsa daha fazla elinde tutmayacaksın belki de. 1lira düşük fiyattan yerine koyabileceksen ve dönüp satabileceksen işte o zaman bu zararını bu kararla kapatabilirsin.ve en önemlisi gelecek günlerde böyle bir batık daha olursa daha düşükten satma riskini alamayacağım.bu kadar düşüncesizce davranıp hissedarlarını zarara uğratan bir şirketin prensip olarak ortağı bile olmamalı aslında.Allah yardımcımız olsun.Herkese bol şans bol kazanç.

Sayfa 210/363 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •