Sayfa 258/363 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Borsa dışı faktoringlerin geçen dönemle bu dönem arası kar durumlarını paylaşmam mümkünmü acaba sn twilight.
    Isfın %50 net arttırmış mesela,garfada malum karşılık olmasa çok iyi bir bilanço ve kar rakamı,o inşallah telafşde edilcek.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. GARFA - Garanti Faktoring

Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Borsa dışı faktoringlerin geçen dönemle bu dönem arası kar durumlarını paylaşmam mümkünmü acaba sn twilight.
    Isfın %50 net arttırmış mesela,garfada malum karşılık olmasa çok iyi bir bilanço ve kar rakamı,o inşallah telafşde edilcek.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Deniz Faktoring 48 milyon yanlış hatırlamıyorsam 2017 karı 52 milyonmuş...iş Faktoring 70 küsür milyon 2017 karı 90 küsür milyonmuş....Expo Faktoring 15 milyon 2017 karı 20 milyonmuş....umarım yanlış bakmamışımdır....gerçi garfa 2017 karı 27 milyon muydu ? İlk 6 ayda 23 milyon kar etmiş....2.Ç karı en düşük olan dönemdi faktoringler için ben böyle biliyorum....yıl sonu karı 40 ve üzeri garanti....YTD

3. Bu şeref yoksunu spek hangi olumlu bilançoyu düzgün fiyatladı ki önümüzdekileri fiyatlasın bu adi kan emicinin derdi elimizdekileri bedavaya almak ve ondan sonra yükseltmek artık kaç sene sürerse buradayız, bu iş inada bindi artık zarar etmeden çıkana kadar buradayım. Allah hepsinin belasını versin.

4. sabahtan bu yana işlemlere bakalım. ALAN menkul sabah 2.42 den tek tuş 2.48 e değdirdi, 5 dakika sonra da aynı lotu satışa yazarak tahtayı baskılamaya başladı. bu arada İŞ in 12 bin küsür malını almıştı 2.45 den. hemen peşinden YKB geldi AK geldi ALAN ın bu alıp sattığı lotu aldılar. peşinden bir baktık VAKIF güya 22 bin lot malı sattı..2.40 - 2.39 kademeleri toplamı da yaklaşık bu lot: ) hay aksi ne tesadüf : )..GARAN ın bilançosunun iyi gelmesi ve üzerindeki spekülasyonların azalması, BBVA nın bugün GARAN daki hissedarlığı ile ilgili olumlu açıklamaları da fırsattır. bu trumpet bir daha "yaptırım" kelimesi kullanmazsa ve kagıt 2.40 altına salmazsa beklentim hala olumlu. ama ben de laguna gibi düşünüyorum, 2.40 altında tekrar güç kaybeder..2.67 tavan gsterdiği bir tahtada bunu normal şartlarda yapmaması lazım..ha "yaptırım" meselesi hakikaten ciddi sonuçlRAR dogurur borsa açısından da..öyle bir kaygı kuvvetlenirse zaten hiç bir hisseyi bu seviyelerde tutamazlar bence..bol şans..

5. Nasılda içine ediyorlar,güyya altları sağlam göstere göstere indiriyorlar bu zırtapozlar,
    İçine sıçın iyice,ordan açıklama geldi burdan şu söylendi falan hikaye,niyetleri yine vurmaya döndü,o hapşırdı,o hırladı falan değil iş ,
    Verdiğin tepkinin ,çıkışın az dur arkasında,
    Çıkarmamacaya döndük,destekler yine çalışmıyor dirençler herdaim işliyor.

6. Bu itin derdi yukarı çıkarayım satış gelsin toplayım, aşağı vereyim satsınlar toplayım, piyasanın tümünü toplayamazsın bu mümkün değil geri zekalı, kafan basmıyor senin sanırım yine söylüyorum yüklü mal almak istiyorsan 3 - 3,10 seviyesine çıkarman gerekiyor inan ne kadar mal geleceğine sen bile şaşıracaksın.

7. 2.40 dan hepinize selam.

8. Nasılda ediyorlar,2.45,2.43 enson 2.40 acabamı dururmu artık tepki gelirmi,
    Hiç edin,o güyya verdi o gerçk sattı falan,için edine.

Sayfa 258/363 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •