Special Days Image
Sayfa 306/363 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Bizim deli dana bu neyi nezaman nasıl niçin neden yaptığını tahmin zor. Ama haftaya hareket bekliyorum.
    Alsat turşusunu kur tavsiyesi değildir.

2. yarın ne olur byler

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bir seneyi devirdik 3.36 olan maliyetimi 2,37 ye kadar düşürdüm şimdi 1,80 ni bekliyorum gelirse şayet sanırım 2,00 ve hatta daha altına çekebilecek bir nakit var elimde olurda 2,37 olursa ve karını falan istemiyorum bu adilerin verip çıkarım 30 bin lot onların olur ama zararla çıkmayacağım kesinlikle daha fazla oyalarsa buralarda onada amenna sorun yok nasıl olsa nakit ihtiyacı yok spek buralardaysa duyurulur sonuçta 1 lotun hesabını yaptığına göre 30 bin lot az değil şimdiden satış emrini verdim dilersen alabilrsin lotlarını by spek

4. eskiler birbir yaprak dökümü misali düşüp kaybolmuş ve biz beklemekteyiz hayırlı geceler ve iyi seneler diliyorum herkese spek hariç.

5. Deli misali kendi çalıp kendi oynuyor.Aman acele etme spek daha çok vaktimiz var bizim anlarsın sen buralardan mal kaptırdıkça moralin alt üst oluyordur...

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Bu hissede canlı var mı arkadaşlar ?

8.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Bu hissede canlı var mı arkadaşlar ?
    Gerçekten yokmuş, çok garip ve eğer böyleyse bu kağıdın 2 haneli olması lazımdı ama ........

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 306/363 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •