Sayfa 359/363 İlkİlk ... 259309349357358359360361 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Sığ olması çok dengesiz olmasına yol açıyor ama al-sat için cazibe katıyor.

Alıntı Originally Posted by xweser Yazıyı Oku
    Sığ olması çok dengesiz olmasına yol açıyor ama al-sat için cazibe katıyor.
    Valla ben al-sat yapamıyorum.
    Hisse bayağı sığ ama talepte var hisseye. Faktoringler faiz arttırımlar durana kadar bistde çöküş olmazsa yola devam eder, benim şahsi beklentim büyük hisseden, umarım pişman olmayız.

3.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Valla ben al-sat yapamıyorum.
    Hisse bayağı sığ ama talepte var hisseye. Faktoringler faiz arttırımlar durana kadar bistde çöküş olmazsa yola devam eder, benim şahsi beklentim büyük hisseden, umarım pişman olmayız.
    Faiz arttırımları muhakkak devam edecek. Hisse 3 lü haneleri atmaya çalışıyor ama yapamıyor. Bakalım bu hafta başarabilecek mi?

Alt pazara geçecek hisse bu kötü oldu. Bilanço gelene kadar oyuncak gibi oynarlar artık.
    Ben beklemeye devam edeceğim, önümüzdeki bilançoyu merak ediyorum.

5. Güzel hareketti ama çok dengesiz. Sat - al yaptım.

Güzel hareketti ama çok dengesiz. Sat - al yaptım.
    Tebrik ederim, sığ olduğu için anında süpurebiliyorlar ya da tam tersi, bilançoya doğru sağlam bir hareket başlar diye düşünüyorum.
    Yani diğer faktöringlere göre biraz pahalı olabilir, ancak bu halka açıklık ve lot sayısıyla bence pahalı da değil, yeni bir ivmeye ihtiyacımız var, o da çok uzakta değil gibi.
    Ben zaten bilanço iyi gelsede satmayacağım da 2024 ilk çeyrek gibi düşünüyorum, bakalım neler olacak.
    Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Tebrik ederim, sığ olduğu için anında süpurebiliyorlar ya da tam tersi, bilançoya doğru sağlam bir hareket başlar diye düşünüyorum.
    Yani diğer faktöringlere göre biraz pahalı olabilir, ancak bu halka açıklık ve lot sayısıyla bence pahalı da değil, yeni bir ivmeye ihtiyacımız var, o da çok uzakta değil gibi.
    Ben zaten bilanço iyi gelsede satmayacağım da 2024 ilk çeyrek gibi düşünüyorum, bakalım neler olacak.
    Saygılar.
    Full olmasa da kısmen tutulabilir. Umarım güzel kazanç çıkarırsınız.

Full olmasa da kısmen tutulabilir. Umarım güzel kazanç çıkarırsınız.
    Portföyün yüzde 15'i hocam daha da arttırmayı düşünmüyorum.
    Çok içinden geçerseler belki bir miktar arttırırım ama şu an böyle bir düşüncem yok.

Sayfa 359/363 İlkİlk ... 259309349357358359360361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •