Sayfa 302/363 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Yol sizindir dostlar benim kurumu gördükleri an yükseliş başlayacaktır. Kar edin inşallah

2. Tahtaya gelen de vurkaç yapıp gidiyor, ah garanti bankası ahh, bu tahtayı neden bu kadar boş bırakınız, herkes at koşturuyor

3. Lidfa 5 yılda 1,27 lira temettü vermiş üstüne bir de bedelsiz verdi, şimdi bu dandik garfa 1 lira temettü verse ne olur yani, hem biz rahatlarız hemde tahtaya alıcı gelir hisse yükselir, ölü toprağı kalkmış olur, fena mı olur yani, tabi hayal sadece tüm faktoring firmaları ayağa kalktı hatta koşuyor bi bu artmadı sn. Laguna grafik atmıştı 5 yılda yatırımcıya getirisi %0 olmuş bu kadar adi bir şirket olamaz gerçekten, sözde garanti markası var ama içi tamamen bomboş

4. Hisseye giren tokatı yiyor ve çıkıyor.hangi kademeden alırsan al zarar yazdırıyor bu işin sonu karakolda biter

5. Bu düşüşün sonu yok freni patlamış kamyon gibi gidiyor.. Allah belasını versin..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7. Crdfa 18 milyar ker acıklamış yılbaşın da 0.29 kerpayı dadıyo garfa hepzarar

8.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Mal falan toplıcakları yok,sizlerede çok defa yazdım hatta burdan dahi yazdım,yukarı çekerken satılan malın falzası şuan ellerinde ,
    Yine açıklayım yukarı sürülürken satılan malın fazlasını aldılar,
    Yada şöyle açıklayım,sattıkları malı zaten topladılar,hatta fazlasını topladılar,
    Belli aralıklarla tarihler verdim hatta hem sizee özelden hemde burda paylaştım,
    Sn laguna herdefasındı grafik grafik diyorsunuzda,yanlış anlamayın lütfen,eleştiri getircem size,hisse düşerken bayadır grafik paylaşıyorsunuz,2.4 lar olmadı,2.2 ler olmadı,2.1 lar olmadı,1.95 ler olmadı,her degasında grafik olması gerekir derken grafiğin hiçbir dediği olmuyor,şimdi nereye düşecek bilinmez diyorsunuz sonrada grafikler öncü gösterge diyorsunuz,
    Yani misal hisse prime başladı ben demişdim grafik dedi diceksiniz,yada hisse düşmeye devam etti ben demiştim grafik dedi diceksiniz,
    E şimdide işin içine takipdeki alacak mevzu girince grafikler boşa düşmüşmü oluyor dicez,
    Ne dencen,neye göre ne dencek,o olunca bu boşa çıkıcaz,bu olunca öbürü boşa çıkacakmı dicez,
    Birgün geliyor,o bu şu yer değişiyor grafikde,sonraki yine o bu şu yer değişiyor,
    Grafiğin zerre birşey dediği yok hele böyle tahtalarda,hiçbir şey demez grafik,hele kontrol tek eldeyse asla birşey demez grafik,sadece oyun aracı olur başkada birşey olmaz.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 302/363 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •