Sayfa 125/363 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Kaç kapatır acaba , bi fikri olan var mı?

2. Borç içinde yüzen kağıtları beş liralarda on liralarda gördükçe ne kadar doğru kağıttayım diyorum ve kendimi kandırıyorum.yıllardır kazandıgının bir kuruşunu bile yatırımcısıyla paylaşmayan cimrilere ortak olduk.bunlar genel kurulda bir damla su bile ikram etmezler..yatırım tavsiyesi değildir...

3. Kapanış fiyatı 3.02 .Allah binbir yerinizden çıkarsın inşallah

4. Verilerde hata olabilir, yardım merkezine yazdım bakıyorlarmış...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Sn lutfu001 bari siz bi yorum yapabilir misiniz? Ne olacak halimiz bu kağıtla?

6.  Alıntı Originally Posted by erdncgksr Yazıyı Oku
    Sn lutfu001 bari siz bi yorum yapabilir misiniz? Ne olacak halimiz bu kağıtla?
    Sn. Erdcgksr, kağıt bende yok, kağıdı hiç tanımıyorum, bir arkadaşım rica ettiği için günlük pasta atıyorum, kağıda en mantıklı yorumu uzun süredir takip eden arkadaşlar yapar, şimdi ben ne desem yalan.
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. Koduğumun MatriksMobile birde böyle bir şey çıkıyor artık hangisi doğruysa....

8. ben de matriks kullanıyorum ama bu ay son olacak, ikisi de yanlış; philip capital in gedikle cep to cep leri 20 bin lottan fazla idi. vakıf 100 bin den fazla aldı ama bu ikisinin ortası gibi, cuma günü AKBANK ın güya sattıklarını alan kurumlar bugün VAKIF a devrettiler bu yaklaşık 120 bin lotu. tahta zaten arap saçı bu ÇETE yüzünden, bir de matriksin bu allak bullak ne idügü belirsiz hatalı verileri eklenince tam corba oluyor..

Sayfa 125/363 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •