Sayfa 239/363 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Sn teft 34 açıklama için tşkkler .Bu fiyatlardan alınmaz mı tezgahmı var yani 2,15 veya daha aşağılaramı getirir.

2.  Alıntı Originally Posted by Kurtaran-3 Yazıyı Oku
    Sn teft 34 açıklama için tşkkler .Bu fiyatlardan alınmaz mı tezgahmı var yani 2,15 veya daha aşağılaramı getirir.
    rica ederim, alıp almamak satıp satmamak o kararlar size ait, ben gördüklerimi, bildiklerimi paylaşıyorum sadece. MARBAŞ ın 2 günlük işlemler neticesi tahtada 0 ladığını görüyoruz takasını, MARBAŞ ın speğin kendisi olduğunu NET bir şekilde söylüyorum. MARBAŞ işlemlerini elediğimizde SPEK in tacirlerden 17 bin lot, ykb den 35 bin lot vakıf tan 6 bin halktan 4 bin tebden 2 bin lot alımı olduğunu görüyorum, garantiden 20 bin ziraat den 4 bin deniz den 3 bin a1 den 2 bin lot satışı olduğunu görüyorum. SPEK in olduğunu net bildiğim bu rakamlar haricinde global 2.15 den 5 bin lot biri almış bu spek değil. satış tarafında şeker 19 bin gedik 7.500, iş 4 bin bunların içinde vardır o kan emici tam bilgim yok, bunun haricinde polen in daha evvel aldığı 7 bin lotu da bu hengamede speğe verdiğini görüyorum. bu seviyelerde kagıdı uzun zamandır tutan yatırımcının satış yapmasının bir mantığı yok ve yapmıyor da zaten..siz alır mısınız satar mısınız ben bilmem, bu konuda bir şey söylemem veya önermem...bu dogru olmaz..bol kazanç..

3. Söylemek istediğim kağıtta satış baskısı var ve çok geri getirmişler 1 yıl önce bu kağıt bende vardı iyi kötü bildiğim bir kağıt fakat bu kadar baskıyı merak ettim.Yani 2,20 li seviyeler bile çok ucuz kalmış Garan'ın yüklü satışı ve yeni kabineyi piyasanın beğenmemesi gibi olumsuzluklarda var.Halktan alan bendim bakalım iyi olur umarım

4. GARFA - Garanti Faktoring

İnletmekden bıkmadı milleti
    Güyya mal almakdan ,mal satmakdan,
    Hisseyi düşürüp dipde tutmakdan,
    Hisseyi çıkartmamak için uğraşmakdan,
    Oluşan hertürlü tekniği bozmakdan iç etmekden,
    Hisse tepki vermesin diye dolambaçlı işlerden bıkmadı tahdadakiler.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. Allah bin defa belalarını versin, böylesine üçkağıtçı bir tahta olamaz 1 senedir nedir sizden çektiğimiz, bu hisse-bu tahta bizim için gerçekten hiçbirşey İfade etmiyor, sadece zararı kurtarıp satıp defolup gitmenin derdindeyiz, çok kıymetli mallarınız vallahi umurumuzda değil yükseltin satalım sonsuza kadar söz veriyorum bunu almayacağım, bu boktan hissenizi almayı bırakın tüm hayatımdan garanti ve tüm şirketlerini çıkaracağım, biz çıktıktan sonra isterseniz Jüpiter'e çıkarın bu hisseyi zerre üzülmeyeceğim, bize zulüm yapıyorsunuz daha beterleri sizi bulsun, bizi çok mağdur ettiniz yatacak yeriniz yok sizin.

6. Herhalde bir gün bize de uğrarlar...sizde yine sadece bu var ben de 2 tane Faktoring hissesi var ben napim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bir zahmet götürmüyorlar hala,
    Bekliyorlar.

8. GARFA - Garanti Faktoring

Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Bir zahmet götürmüyorlar hala,
    Bekliyorlar.

Bunların yüzünden (garfa ve Lidfa ) bir sürü fırsat kaçtı

Sayfa 239/363 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri