Sayfa 107/651 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 849 - 856 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Zaman herseyin ilacı derler ama bu şirket icin geçerli değil galiba zaman bunun aleyhine işleyen bir durum her geçen gün zarar demek her geçen gün boşa geçen bir gün demek bunlar temmuzda açıklama yaptılar ortaklık için aradan kaç ay geçti halen somut bir durum yok galiba ne beklerler neyi beklerler zaman bunların dusmaniyken neden bir an önce panzehiri vermezler hani klasik bir söz vardır borsa uzun soluklu bir yatırım araci diye hiç bir hissede durmadigim kadar burda durdum durdukca zarar katlanan başka bir hissem olmadı ya bu klasik söylemde bir hata var yada bu şirkette hata var zamanın düşman olduğu bir yerde neden acele etmezler anlamış değilim

2. Bunlar ortaklık açıklayarak kadar Alyağ ikinci ortaklık açıklamasını da yaptı. Birincisi artıyla olmadı diye iki satır yazı gönderdiler o iş bitti. Şimdi de ikinci haberi saldılar hop zıpladı bunlar hala yerinde sayıyor. YTD

$$$$$$$$$$$$

3.  Alıntı Originally Posted by greenplus001 Yazıyı Oku
    Bunlar ortaklık açıklayarak kadar Alyağ ikinci ortaklık açıklamasını da yaptı. Birincisi artıyla olmadı diye iki satır yazı gönderdiler o iş bitti. Şimdi de ikinci haberi saldılar hop zıpladı bunlar hala yerinde sayıyor. YTD

$$$$$$$$$$$$
    Adamların niyeti üzüm yemek değil ki bağcığı dövmek. 3 aydır hiçbir şey yapmadı kaliteli " Güzel insanlar"

HTC One M9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Asilefe Yazıyı Oku
    Adamların niyeti üzüm yemek değil ki bağcığı dövmek. 3 aydır hiçbir şey yapmadı kaliteli " Güzel insanlar"

HTC One M9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her fırsatta dalgalandırıp çıkmayı doldurmayı seçmediğine göre niyet başka.....YTD

$$$$$$$$$$$$

5. tunelın sonuna geldık ama hala ısık gorunmuyor ya gece yada onumuzde duvar var bakalım ne cıkacak ben soguk suyumu hazırladım bırde hunı aldımmı ısım tamamdır sızde basınızın caresıne bakarsınız artık .

6. allah bunların belasını versin hiç bir açıklama yok adamlar sattıkları maldan fazla yönetim gideri yapıyo tabi kimin bizim paramızı yiyolar zıkkım olsun

7. Akgiray bir röportajında diyordu ki ortadogudaki karışıklıklar buyumemize engel teşkil ediyor suriye ve iraktaki savaş buralarda varlık gosterememize neden oluyor biz irak ve suriye dede mağaza açmayı düşünüyorduk ama buralardaki karışıklıktan dolayı ortadoguda faaliyet gosteremiyoruz diyordu suriye ve irakta da savaş bittiğine göre barış sağlandığına göre faaliyet yapmamızın önünde herhangi bir engel kalmadı diye düşünüyorum

8. hınzır kağıt..
    1 lot bile alasım yok..

Sayfa 107/651 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •