Sayfa 496/651 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. En azından 0.45 ile 0.60 doğru bir tepki vermesi lazım.formasyon gereği.

MI 4LTE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Esem ve kervan epey yol aldı,
    Sosyal medya kullanan arkadaşlar zaman bulduğunuzda retweet desteğinde bulunmanızı bekliyorum
    https://twitter.com/aneltzede

3. Şirket can cekısıyor...ne formasyonu...teknıkmeknık bununla ısı olurum ya tam bır komedisiniz...

4. Bir daha yükselir mi bilmem ama her yükselişte bir öncekinden daha aiağı bir fiyattan geri dönüyor..

Alıntı Originally Posted by kesebe Yazıyı Oku
    Bir daha yükselir mi bilmem ama her yükselişte bir öncekinden daha aiağı bir fiyattan geri dönüyor..
    küçük bir grubun para kazanma stratejisi olabilir.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Bimeks le aşkımız 2016 sonbaharında başladı aldığım gün vodofone le bir anlaşma yapmıştı o gün 1.15 ten aldım bununla aşkımı pekistirdikten birkaç gün sonra 4.80 den thy almıştım keske bununla hiç tanismayip hepsiyle thy alsaymisim tabi sonuca göre konuşmanın verdiği rahatlıkla söylüyorum bunları. O gün blomberg izliyordum alt yazıda vodofone la yapılan anlaşma kırmızı yazıyla geçti. Hemen bimeksin geçmiş grafiklerine ve bilancolarina kısaca bir gozattim bilançoda karlılık vardı hisse çok gerilemişti tanınan markanın verdiği rahatlıkla aldım. nerden bileyim bir gun buralarda olacağını neyse nasip kısmet diyelim

7.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Bimeks le aşkımız 2016 sonbaharında başladı aldığım gün vodofone le bir anlaşma yapmıştı o gün 1.15 ten aldım bununla aşkımı pekistirdikten birkaç gün sonra 4.80 den thy almıştım keske bununla hiç tanismayip hepsiyle thy alsaymisim tabi sonuca göre konuşmanın verdiği rahatlıkla söylüyorum bunları. O gün blomberg izliyordum alt yazıda vodofone la yapılan anlaşma kırmızı yazıyla geçti. Hemen bimeksin geçmiş grafiklerine ve bilancolarina kısaca bir gozattim bilançoda karlılık vardı hisse çok gerilemişti tanınan markanın verdiği rahatlıkla aldım. nerden bileyim bir gun buralarda olacağını neyse nasip kısmet diyelim
    Ali bey şimdiki maliyet kaç?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    Ali bey şimdiki maliyet kaç?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Maliyet bir civari

Sayfa 496/651 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız