Sayfa 536/651 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Bilanço geldi muhasebe firmasının yazısını tamamen okudum adamlar bu essekte artık çekecek nal bile kalmamış demiş,bu andan sonra akgiray iyi bir haber patlatirsa kurtuluruz yoksa kurtuluşumuz yok

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Muhasebe firmasının yazısını okuyunca ölmüş de cenazesini kaldıran yok.
    Akgiraya bakarsan sermaye halen artıda..
    Bana bakarsan diyeceğim de bana bakmayın, hisse hareketi korkutuyor beni. Garanti Bankası bir kaç gündür satışa oynuyor. Şirketin alacaklılar ile olan görüşmelerini garanti bankasının yürüttüğünü göz önünde bulundurduğumda umudum tükeniyor.

Umutlu ya da umutsuz bekliyoruz.

Yazdıklarım kesinlikle alım satım için tavsiye, ima ya da yönlendirme içermez. Yatırım desteği olarak kullanılamaz. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer...O kel ben oluyorum.

3. Bimeks, 2017'de 376.8 milyon lira zarar açıkladı
    Bimeks (BMEKS), 2017 yılına ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklanan verilere göre şirket 2017'de 376.8 milyon lira toplam zarar etti.

Bimeks, 2016 yılında ise toplam 147.8 milyon lira zarar açıklamıştı.

4. herkesin görüşüne saygım sonsuz ancak bu kadar da olmaz dedirten yorumlar oluyor, bu bilanço ve/veya her ne zıkımsa gerçekten iyi bilen biri yorumlasın yok hiçbirşey bırakmamışlar yok sıfırı tüketmiş , zaten tüketmişti daha düne kadar bilançoyuda açıklamaz mahvoluruz deniyordu şimdide açıklanan bilançoya isyan var adamlar en azından amaaaan battık zaten diyip de açıklamamazlık etmiyorlar , hala ciddiyet seziyorum , diğer tarafta başka firma bilanço açıkladı eksi bilmem kaç öz sermeyaye girmişler aynı dönemde ise duran varlık aldık diye açıklama yapıp yatırımcıyla dalga geçtiler ve yeni kottan atıldırlar naapsın bunlardamı aynı şeyi yapsın

5.  Alıntı Originally Posted by arusa06 Yazıyı Oku
    Bilanço geldi muhasebe firmasının yazısını tamamen okudum adamlar bu essekte artık çekecek nal bile kalmamış demiş,bu andan sonra akgiray iyi bir haber patlatirsa kurtuluruz yoksa kurtuluşumuz yok

Bütün forumlara ayrı ayrı isimlerle aynı yazıları yazmışsın??.. satttırdığın hisse başın primmi alacaksın? Yoksa milletin parasının derdiylemi dertlendin? Bi anlatsan kendini de bizde anlasak seni? Hokuspokustabanus, hokuspokustavanus, trader38,Salih, arusa, bunlar benim hatırladıkları....ytd.

6. Okadar malı kimse kimseye satamaz resmen top çeviriyorlar olumlu yanı bilanço geldinzaman kazandılar cb tahsisli sermayeye katıla bilir satışları iyi ise Hale’n diyor 32 mağaza var şirketi işler hale getire bilirlerse kurtula bilir biraz düzeltip satarlar en aZından dışardan müdahale olmadan kesinlikle kurtulmaz yarın tavan bekliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by odasdemir2017 Yazıyı Oku
    Bütün forumlara ayrı ayrı isimlerle aynı yazıları yazmışsın??.. satttırdığın hisse başın primmi alacaksın? Yoksa milletin parasının derdiylemi dertlendin? Bi anlatsan kendini de bizde anlasak seni? Hokuspokustabanus, hokuspokustavanus, trader38,Salih, arusa, bunlar benim hatırladıkları....ytd.
    Senin kafan karışmış arkadaş ortada olan kötü durumu herkes biliyor bunu aynı veya birbirine yakın kelimelerle anlatmislarsa bundan banane hepsi ben nasıl oluyorum sen kafayı yemişsin bimeksten

8.  Alıntı Originally Posted by arusa06 Yazıyı Oku
    Senin kafan karışmış arkadaş ortada olan kötü durumu herkes biliyor bunu aynı veya birbirine yakın kelimelerle anlatmislarsa bundan banane hepsi ben nasıl oluyorum sen kafayı yemişsin bimeksten

ne yalan söyleyeyim bende senin ile ilgili aynı şeyi düşünüyorum hatta hissen bile olmadığını düşünüyorum

Sayfa 536/651 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •