Sayfa 623/651 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Valla bende anlamadım o konuyu. Biz burda zaten çok az kişiyiz ama orası baya yoğun. Üyeliğim olsa sorardım orda hayırdır diye 😁😁😁

2. Birde orada yazan bişey kafama takıldı birisi yazmış cuma kottan atılmazsa dahada atılmaz diye. Yani genelde kottan çıkma haberi cumadanmı veriliyorki??? Bide gerçekten eğer atmazlarsa dahada atmazlar

3. gizliden bir beklenti var hissede uyuyor ama şaha kalkınca da kimseyi almayacak yanına

4. bu yıl kottan çıkarılan şirketlerin kottan çıkarılma haberlerinin ne gün geldiğini kapa bakarak görebilir herkes. bunun günü mü olur? ayrıca bu yıl kottan çıkartılan transtürk, esem, akpaz ve dmish 4. ve 5. aylarda kottan çıkartıldılar. yani 4. dönem bilançolarını yayınlamalarından 1 ve yaklaşık 1.5 ay sonra... hemen 10-15 gün içinde olmamış. yazıyorsunuz ya cuma atmazlarsa bir daha da atmazlar gibisinden... atarlar anam babam. atacaklarsa 1 ay sonra da 1,5 ay sonra da atıyorlar. yazdığınıza çizdiğinize biraz dikkat edin. herkesin canı yanmış zaten. ismi lazım değil forum zaten kel ali nin bağına dönmüş. suç olmasına rağmen hisse pazarlamaya çalışan bile var. ne gün kottan atılacağına kadar yazan hadsizler de var. allah cümlenize sabır, sağlık ve huzur versin.

5. Arkadaşlar bir kaç gündür bana zarar vermeyecek şekilde hisse alımı yaptım , bu akşam İstanbul’da Kadıköy’de açık olan bimeks mahazası fotoğraflarını çektim fakat dükkan kapanmış ve kiralık durumunda sizin için ne anlam ifade ediyor? Tahminleriniz nelerdir ?? Murat akgirqy nasıl bilançolarda sihirbazlık yapıp yüksek fiyattan halka arz ettiyse , burada yine eski mesleği sihirbazlık yapar mı ??? YTD

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Forumlar anlamsız bir şekilde ve saçma sapan yorum yapan insanlarla dolup taşıyor. Bunların çoğu patates hesap. Adam yazmış “6’dan alıp 7’den satıyorum iyi para kazanıyorum” şaka gibi değil mi? Galiba bu iş Akgiraylardan çıkalı çok olmuş??... ytd.

7. Arkadaşlar ben google, bimeks araması yapınca ilk sırada Amazon çıkıyor... Tamam da reklam içeriğinde "Bimeks ve daha fazlasında uygun fiyatlar" yazması ne alaka onu anlamadım. Birde siz arattırın bakalım sizlerde ne gözüküyor...

8. Ben arattım bende ilk bimeks sayfası var. Sendeki gibi değil

Sayfa 623/651 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •