Sayfa 494/651 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Aslında Bimeksin ürün satışıyla yola gelmesi kendi bünyesinde belli başlı ürünleri satma yoluyla mümkün değil. Şayet Elektronik ticareti sürdürecekse ya uluslararası bir firmanın Türkiye temsilciliğini üstlenecek gitti gidiyorun Ebayın temsilcisi olması gibi, ya da hepsiburada, sanalpazar, sahibinden tarzında bir şekle girecek. Bunun aksi kaçınılmaz iflastır her zaman. Ytd

2. Blanço noldu. Göndermedi..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    Blanço noldu. Göndermedi..

Ek süre istemişlerdi ama ne zamana kadardı hatırlamıyorum zaten bilanço duzelmezde sermaye yeterliliği kaybolursa olay bitti

4.  Alıntı Originally Posted by arusa06 Yazıyı Oku
    Ben bir alaka kuramadım belki kuran biri çıkar diye düşünüyorum
    Biraz zorlamayla illaki bir alaka kurarız geçen yıl amazon temmuzda türkiyede faaliyet gösterecek haberi üzerine ne bağlantılar kurmuştuk. Ülker grubu geçen yılki genel kurulda parekende sektöründe alım için onay verildi acaba dedik penta bimeks i mi alıyor diye bağlantı kurduk. Geçen yıl urfadan bir bilgisayar mühendisi ahmet hamdi bimeks hissesi aldığını kayıt yaptırarak kapa bildirdi dedik bilgisayar mühendisi bunu acaba.spv bilisimi alper kosteme devreden akgiray bimekste ünlü işadamı alacak diye bağlantı kurduk. Bunda da illaki bir bağlantı vardır diye düşünüyorum

5. Ek süre 13 yada 23 insandı ikisinden biriydi

6. 23 nisanmış son
    Son düzenleme : kervancı; 24-03-2018 saat: 12:59. Sebep: Yanlış yazma

7. Inşallah bilancoyu gönderirler

8. Bir ay var..

Sayfa 494/651 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •