Sayfa 587/651 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. şuraya kaç defa yazdım lakin sizler rahat durmayacaksınız. ben de dahil yazan çizenlerin elinde hisse var mıdır, niyetleri nedir gibi soruların cevapları forumlarda olmaz. kimisi felaket tellallığı yaparken kimisi umut pompalıyor. bu yükselişin altı dolu mu boş mu onu zaman gösterecek. lakin aldım, alacağım, sattım, satacağım, yok köşe olduk, yok kaçırdık, tahtası kapanacak, çivisi çıkacak yorumlarımız bize kalsın. kesin, yazılı çizili bilgi olmadan burada öngörü paylaşmak algı yaratır. kimse adını bile bilmediğimiz şahısların yorumlarına dayalı al sat yapmasın. çünkü kimsenin gerçek niyetini bilemeyiz. herkes araştırsın, soruştursun, analiz etsin öyle karar versin.

2.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    kervancı sen nerden bilirsin neyin ne olduğunu..kendin aldın verdin kar ettin milletemi ettirecen..batarsa alan batar sana ne..parayı vurursa alan vurur yine sana ne....bırak almış olan karına sevinsin. ne maydanoz olursun... psikolojiniz başkasının kazancını kaldırsın...
    Adam milleti uyarmis.acikca ne guzel ifade etmis daha ne istiyorsunuz.inanin siz batmayi hakketiyorsunuz.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sana son derece samimi birşey sordum özelden. sebebini de net olarak yazdım lakin cevap bile yazmaya tenezzül etmedin. şimdi birkaç sayfa geriye gidenler bu iki mesajı kaç saat arayla yazdığını göreceklerdir. biz bunun hangisine inanalım aga? muhtemelen 12 den aldım tepki vermeyince 12 den sattım, sonra yine 12 den aldım kar ederek sattım yazacaksın. nasıl bir kağıda, nasıl bir teşkilata düştük biz??? rabbim cümlenizin yüreğine ve ameline göre versin.

Her hissenin bir alicisi ve saticisi vardir.cok ucuzladi diye atlayan.yada parasi cok alan batmayi goze alan batsada koymaz mevlayla islem yapan yatrimcilarda var.ornegin ben bile 0.12 den cuma gunu 10.000 lot aldim baktim tepki vermedi ve yine ayni fiyatdan satdim.yani onin bile riskime giremedim.bu kagidi alacak.olana aklina hayranim

Mavi deniz sende bu kagida girdiysen iyi demektir.ben sahsen 10000 lot aldim 0.12 den batarsa gecmis olsun dicem kendime.riske girdim

4.  Alıntı Originally Posted by murat ertiş Yazıyı Oku
    sana son derece samimi birşey sordum özelden. sebebini de net olarak yazdım lakin cevap bile yazmaya tenezzül etmedin. şimdi birkaç sayfa geriye gidenler bu iki mesajı kaç saat arayla yazdığını göreceklerdir. biz bunun hangisine inanalım aga? muhtemelen 12 den aldım tepki vermeyince 12 den sattım, sonra yine 12 den aldım kar ederek sattım yazacaksın. nasıl bir kağıda, nasıl bir teşkilata düştük biz??? rabbim cümlenizin yüreğine ve ameline göre versin.

Her hissenin bir alicisi ve saticisi vardir.cok ucuzladi diye atlayan.yada parasi cok alan batmayi goze alan batsada koymaz mevlayla islem yapan yatrimcilarda var.ornegin ben bile 0.12 den cuma gunu 10.000 lot aldim baktim tepki vermedi ve yine ayni fiyatdan satdim.yani onin bile riskime giremedim.bu kagidi alacak.olana aklina hayranim

Mavi deniz sende bu kagida girdiysen iyi demektir.ben sahsen 10000 lot aldim 0.12 den batarsa gecmis olsun dicem kendime.riske girdim
    Sana sunu soyleyim.ben kumar oynadim 10.000 lotla.batsaydida kendime cok gecmis olsun dicektim.kaybetsemde beni sarsmicakti.tepkiye oynadim kazandim hepsi bu.ama bu saatden sonra hayatda girmem.bir gun bir haber gelir tahta kapandi diye al sana para pul.trnsk faaliyet alani bile olusmustu.oz sermaye - diye tahtayi kapatdilar.bimeks deki ozsermaye cok daha kotu odenmemis tahvil ve faaliyet alanida yok.ben suan bu sirketin tahtasinin kapanmamasini bile mucize diyorum.emininki eski spk baskani oldugu icin jest yapiyorlar.spk bakalim daha nekadardaha bu sekilde idare edecektir.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yorum yapmadan; kaynağı olan haberler, pasta ve eşleşme dışında yorum yazılmasa sayfalarca boş yazışmalar yapılmaz...

6. Günaydın herkese aynen devam mı devam,,,

7. kimse yazılı çizili resmi veriler dışındaki olumlu ya da olumsuz hiçbir yoruma itibar etmesin. çünkü forumlar teşkilat olmuş. buraya da son kez yazıyorum. bu da son sözüm olsun. cümleniz allah a emanet olun. selametle...

8. 0,20 ile açtı tavan yapmadı şimdilik...

Sayfa 587/651 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •